Rotaļlietu reklāmas papīra skaitītāju displejs

Specifikācija: 1.Ražotājs & Desiger; 2.CMYK ofseta druka; 3.Pārstrādāta gofrētā kartona izgatavošana; Nodrošināta 4,100% kvalitāte.

Produkta detaļas

Lielveikalu rotaļlietu reklāmas papīra letes displejsProdukta informācija:

 

Materiāls: 300gsm pārklājuma papīrs, BC-flauta, tas ir, izturīgs gofrēts papīrs, kartons, papīrs, ziloņkaula papīrs, pārstrādājami materiāli (vai pēc pieprasījuma).

Izmērs: mums ir projektēšanas nodaļa konstrukciju projektēšanai un plakņu projektēšanai, var tikt piedāvāta profesionāla grafika un konstrukcijas dizains.

Stils: saliekams, viegli izjaucams, saliekams, nēsājams un glabājams. kartonam gandrīz visi modeļi var būt salokāmi, kas ir daudz ekonomiskāks transportēšanai un pārvadāšanai. .papildināt piegādātājus un tieši transportēt no iekraušanas vietas uz galīgo pārdošanas vietu neiesaiņotu tirdzniecību, ietaupot atkārtotu izmaksu iesaiņošanu.

Krāsa : Drukāšana: ofseta četrkrāsu druka. tukša vai tukša (var pielāgot) Pēcapstrāde: spīdums, laminēšana, plankums. UV, reljefs, štancēts, ūdensnecaurlaidīgs.

VISU SATURA RĀDĪTĀJU VĒLATIES, VĒLAMIES VĒLAMIES, KA VISIEM JŪS VĒLAMIES.JUST GADĪJUMU SAVU PIEVIENOŠANU.

QQ 图片 20190812174612

QQ 图片 20190812174621QQ 图片 20190812174645

Mūsu letes displejs ir ar vislabāko rūpnīcas cenu, un mūsu kvalitāte ir augstāka gan griešanas mašīnā, gan korektūras mašīnā.

Lielveikalu rotaļlietu reklāmas papīra letes kaste

Mums ir profesionāla dizaineru komanda un prototipēšanas mašīna, tāpēc pirms pasūtījuma mēs varam izgatavot paraugu jūsu apstiprināšanai. Pircēju vajadzības vienmēr tiek izvirzītas pirmajā vietā , neatkarīgi no pieprasījuma vai idejas, lūdzu, sazinieties ar mums, paldies!

E-pasts: pop@displaystandpop.com skype: display818 whatsapp: +86 17302647686


Izmeklēšana