Bezmaksas Standarta lielveikalu CD DVD fondu kārbas displejs

Brīvi stāvošs lielveikals CD DVD kartotēkas priekšrocības Priekšrocības: 1.Reklāmēšana: perfekts drukāts stends var veicināt uzņēmuma tēlu un zīmolu, kā arī rada lielisku pārdošanas apjomu ar raksturīgo saukli, attēlu un logotipu utt. 2. Personības elastība: tos var pielāgot ...

Produkta detaļas

brīvdabas lielveikals CD DVD kartona displejs

Pārstrādājams materiāls 350 ~ 500 g CCNB + K5 ~ K3 gofrēts kartons
Struktūra pielāgota
Dizains Bezmaksas dizains maksas
Drukāšana Ofseta druka: maksimālais izmērs ir 1200x1600mm
CTN izmērs Atkarībā no produktu lieluma
MOQ 200 gab ir pieejams
Piederumi Ja nepieciešams, montāžas rokasgrāmatu, metāla vai plastmasas piederumus.
Izmantošana Izstādes, lielveikali, ķēdes veikali, veikali, reklāma un veicināšanas pasākumi.
Produkti Vadīšanas laiks 18-20 dienās

Priekšrocības:

1.Reklāma: perfekts drukāts stends var veicināt uzņēmuma tēlu un zīmolu, kā arī rada lielisku pārdošanas apjomu ar raksturīgo saukli, attēlu un logotipu utt.

2. Personības elastība: tos var pielāgot atbilstoši produktiem, kuri ir izcili rādīti un parādīti ar elastīgumu, ērtības un individuālo raksturu.

3. Augsta kvalitāte un saprātīga cena. Viņiem ir tāda pati vērtība kā metāla stendiem, koka stendiem un organiskā stikla izstāžu stendam, un izmaksas ir daudz mazākas par šiem produktiem.

4. Vides aizsardzība: tie ir izgatavoti no dažāda veida papīra, kas atbilst starptautiskās vides aizsardzības prasībām. Papīra atkritumu var izšķīdināt un pārstrādāt.

5.Light weight: Viņi var viegli samontēt un izjaukt, lai saglabātu loģistikas izmaksas un uzglabāšanas vietu.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Book & CD displejiem ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem brīvstāvošas lielveikalu CD DVD koplietošanas kartona displeja produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana