Cieta pārtikas plaukta lielveikalu kartona displejs

Cieta pārtikas plaukta lielveikalu kartona displejs svaigs dizains Par mums: 1. Mēs esam profesionāli POP kartona displeji. Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze POP kartona izstrādājumu ražošanas nozarē un baudīt labu reputāciju. Mūsu produkti ir ieguvuši klientu apstiprinājumu visā pasaulē. 2 ....

Produkta detaļas


Cieta pārtikas plaukta lielveikalu kartons parāda svaigu dizainuQQ图片20190215105600QQ图片20181227101242


Par mums:

1. Mēs esam profesionāla ražotāja POP kartona display.We ir vairāk nekā 10 gadu pieredze POP kartona displeja produktu nozarē, un baudīt labu reputāciju. Mūsu produkti ir ieguvuši klientu apstiprinājumu visā pasaulē.

2. Mūsu uzņēmums piedāvā vispusīgus pakalpojumus (sniedzot dizainu, veicot paraugu turētājus, ražojot preces un transportējot preces) klientam.

3. Mēs palīdzam klientu produktiem kļūt arvien skaidrākiem, palīdzēt uzlabot pārdošanas punktus un veicināt vairumtirdzniecības apjomus. Tad mūsu klienti var viegli izveidot produktu pievienoto vērtību, pazemināt produkta cenu cirkulācijas procesā un uzlabot zīmolu atpazīstamību.

4. Mēs veicam stingru, perfektu kvalitātes kontroles sistēmu, lai nodrošinātu, ka katrs mūsu produkts atbilst klienta prasībām. Turklāt visi mūsu produkti ir pārbaudīti pirms nosūtīšanas.

5. Uzņēmums aizņem vairāk nekā 13000 kvadrātmetrus, un tajā ir vairāk nekā 200 darbinieku. Mēs esam ieviesuši uzlabotas ražošanas iekārtas (drukāšanas dimensija: 1200 * 1620mm), četru krāsu ofseta preses un pilnīgas automātiskās ražošanas komplektu. Piemēram, ātrgaitas pilna automātiskā virsmas sagatavošanas iekārtas, laminēšanas mašīna želatizējot veltni, automātiska diecutting mašīna utt.

6. Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem realizēt savus mērķus. Mēs vienmēr cenšamies sasniegt šo abpusēji izdevīgo situāciju un sirsnīgi sveikt Jūs sadarboties ar mums.


cor_副本

Kristy Cheng

display@displaystandpop.com

wechat / whatsapp: +86 17318010796

Jiechuang displejs ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var piedāvāt klientiem cietā pārtikas plaukta lielveikalu kartona kārbas, kas piedāvā svaigus dizaina produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, sazinieties ar mums.
Izmeklēšana