Kvalitatīva kartona mazu stendu stendi POP kartona kaste PDQ kastīte mazuļu ziepēm

Papīra stends, kartona displejs, tirdzniecības vietas displeji, kartona grīdas displeji, gofrēti āķa displeji, atkritumu urnas, sānu spārnu displeji, palešu displeji, skaitītāju vitrīnas, POP Standee, Totem, mazumtirdzniecības iesaiņojumi, kaste utt., Kas specializējas jūsu veiksmīgā veidošanā. mazumtirdzniecības iniciatīvas, kas veicina jūsu produktu pārdošanu. Kerija: whatsapp: +86 17301935393 E-pasts: sales01@displaystandpop.com.

Produkta detaļas

Kvalitatīva kartona mazo stendu stendi POP Carton PDQ Box zīdaiņu ziepēmMūsu unikālie dizaina produkti ir guvuši atzinību un atzinību visā pasaulē, ieskaitot Fortune 500 uzņēmumus un tādus nacionālos mazumtirgotājus kā Wal-Mart, Carrefour, Disney, Vodafone, Max Factor, Nivea, Nerf utt. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu pakalpojumi pārsniegs jūsu cerības.


Mēs nekad nepārstājam meklēt labākus veidus, kā katalizēt klientu pārdošanas apjomus. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns uzņēmums, kas meklē savu pirmo veikala displeju, vai liels mazumtirgotājs, kurš meklē pieredzējušu partneri ar daudzu gadu pieredzi veikalā, Grand Fly tagad ir jūsu rīcībā, lai izveidotu jūsu zīmolu un paaugstinātu jūsu produkta vērtību. Mūsu komisija ir: būt nozares etalonam un augt kopā ar klientiem.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:

Kas man ir nepieciešams CNPOP, lai citētu cenu?
1.Stils, forma un izmērs
2.kvalitāte
3.Drukāšanas prasības
4.Pārvadājumu veids

Vai jums ir noliktavā vai iepakojumā?
Nē. Mums nav neviena displeja. Katram pasūtījumam nepieciešama individuāla ražošanas iestatīšana, un tas tiek izgatavots pēc pasūtījuma pasūtījuma.

Kāds ir minimālais daudzums, kas man jāpasūta?
Tehniski mums nav minimumu, taču zemā cenu līmeņa dēļ šī produkta minimālais pasūtījuma daudzums ir 200 vienības.


Kontaktpersona :

Kerija: whatsapp: +86 17301935393

E-pasts: sales01@displaystandpop.com


Jiechuang displejs ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var klientiem piedāvāt kvalitatīvus kartona mazos letes vitrīnus pop kartona pdq kaste bērnu ziepju izstrādājumiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat preču zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, sazinieties ar mums.
Izmeklēšana