Reklāmas aksesuāri Papīra paplātes kaste PDQ displeja kaste

Lielveikalu reklāmas rekvizītu papīra paplātes kaste PDQ displeja kaste.

Produkta detaļas

Lielveikalu reklāmas rekvizītu papīra paplātes kaste PDQ displeja kaste


Ievads:

Papīra PDQ displeja kaste

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Izstrādājuma lielums

Pielāgots atbilstoši faktiskajām vajadzībām

1. Struktūras izmērs ir elastīgs, un mūsu uzņēmums to var pielāgot, lai apmierinātu produktu demonstrēšanas vajadzības, klienti var arī piegādāt savus paraugus vai attēlus pēc pasūtījuma izgatavotam PDQ displeja lodziņam.

Izstrādājuma materiāls

Pelēks kartons + gofrēts papīrs

2. Materiālu detaļu izvēle ir elastīga. Atbilstoši izstrādājuma demonstrēšanas prasībām tiek sagatavots tāfeles biezums un detaļu skaits, un ražošanas izmaksas tiek saprātīgi kontrolētas.

Sietspiede

CMYK 4C druka

3. Izdrukāti attēli un raksti ir precīzi definēti, un krāsu reproducēšana ir augsta, kas vēl vairāk uzsver izstrādājumu izsmalcinātību.

Virsmas apstrāde

Laminēšana (var pielāgot atbilstoši faktiskajām vajadzībām)

4. Palieliniet krāsu spilgtumu, krāsa izskatās pilna, un veikalā tai ir ūdensnecaurlaidīgas, pretapaugšanas un skrāpējumiem drošas funkcijas.

Iepakošanas veidi

Plakanā demontāža

5. Plakana izjaukšana un montāžas struktūra, iepakojums ir kompakts un viegls, viegli pārnēsājams, viegli transportējams, ievērojami samazinot transportēšanas izmaksas un apstrādes zaudējumus.

Iepakojuma daudzums

Atkarīgs no jūsu izstrādājuma lieluma

6. Viegla un ātra montāža, padarot montāžu vieglāku, ņemot vērā mazu papīra svaru.

Iepakojuma lielums

7. Saplaciniet iepakojumu. Iepakojums un transportēšana ir drošāks, augstas stiprības gofrētais papīrs, kas atbilst nesošajām un vides aizsardzības prasībām, bez importa un eksporta pārbaudes, ērts un ātrs.


IMG_3438


4256


Personalizēts dizains-kartons-displejs-vienība-counter-with3lolojumdzīvniekiem paredzētu produktu reklāmas-pasūtījuma-drukas-kartona-pdq


Mūsu uzņēmumā ir profesionāla komanda, dizaineri, kvalificēts personāls un uzlabotas mehāniskās iespējas; mēs varam pielāgot jums vispiemērotāko reklāmas displeju, platformu, PDQ, steka galvu un tā tālāk.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir paraugs vai lielapjoma pasūtījums, tas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot lieliskas videi draudzīgas tintes un videi draudzīgus virsmas apstrādes materiālus, A klases papīru un flīzes.Origami, neparasti un lēti materiāli, kā arī profesionāls tehniķi un kvalitātes inspektori uzrauga produktu kvalitāti jebkurā laikā un vietā. Mūsu uzņēmuma materiālu izmantošana ir tāda līmeņa, kāds ir sasniegts nozarē.

QQ 图片 20190723092815

QQ 图片 20191008114350

attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība


Izmeklēšana