Portable Trade Show Display izstāde Counter Promotional Counter Stand Display

Portable Counter, Trade Show Counter, Display Stand ražotājs / piegādātājs Ķīnā, piedāvājot Portable Trade Show Display izstāde Counter Reklāmas Counter Expo Counter, izstāde Pop up Counter Tirdzniecības Rādīt Counter Portable Counter un tā tālāk.

Produkta detaļas
Jiechuang Displejs ir viens no vadošajiem Counter Displays ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem portatīvās tirdzniecības izstāžu zāles izstādes counter counter counter stand izstādes produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Pamatinformācija


Produkta apraksts

Portable Trade Show Display izstāde Counter Promotional Counter Stand Display

Nosaukums Kartona skaitītājs parāda TAND
Materiāls Gofrēts kartons
Izmērs un struktūra Pielāgota
Drukāšana CMYK 4C Ofsets
Virsmas apdare
Glancēts / matēts laminējums
Iepakojums Plakana pakete vai saliktā iepakojumā vai kā jūsu pieprasījums


Iespējas
· Izmantojiet šo eksponātu skaitītāju, kas ir ideāls reklāmas izstādēs, prezentācijās, veikala demonstrācijās un citās reklāmās. Tirdzniecības stendā ir konusa stila auduma paneļi, tādēļ literatūras turētāju piederumi ar neilona āķiem ir viegli piestiprināmi, noņemami un piestiprināmi tik bieži, cik nepieciešams.
· Katram skaitītājam ir iekšējais plaukts, lai organizētu papildu produktus vai personīgos priekšmetus. Saskaņā ar šo skaitītāju iekšējās plaukti nodrošina uzglabāšanas vietu reklāmas produktu paraugiem, literatūras atbalstam, uzkodām, dzērieniem un citiem. Pārnēsājamais dizains un iekļauta audekls ar somu ļauj ērti pārvietot to uz dažādiem notikumiem.
· Vajadzības gadījumā eksponāta skaitītāju pielāgojamās grafikas var noņemt un aizstāt. Savā nākamajā izstādē ātri un ērti izveidojiet šo pārnēsājamo stendu, lai parādītu paraugus un turiet reklāmas literatūru!


Izmeklēšana