Portable Oil Counter Pop Up Cardboard Stand Display

Uznirstošais displejs, uznirstošais stends, displeja statnis, ražotājs / piegādātājs Ķīnā, portatīvie counter pop up kartona stenda displejs

Produkta detaļas
Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Counter Displays ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem pārnēsājamo eļļas skaitītāju pop up kartona stenda displeja produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Produkta ievads:


Portable Oil Counter Pop Up Cardboard Stand Display


Modelis: JC POP DISPLAY

Materiāls: gofrēts papīrs

Krāsa: pielāgota drukāšana ar savu dizainu un ideju

Izstādes vieta: Lielveikali un veikali

Preču zīme: logo drukāšana

Izmērs: mēs izgatavojam atbilstoši saviem produktiem

Piegāde: plakana iepakošana, lai ietaupītu kravas maksu


Iespējas

(1) Pārnēsājama galda uznirstošais displejs, izstādīšanas kabīne vai cita veida tirdzniecības displejs piedāvā vienkāršu veidu, kā iegūt pielāgotu izskatu par zemām izmaksām. Izmantojiet šo uznirstošo kabīņu tirdzniecības izstādēs, izstādēs un citos reklāmas pasākumos. Ceļojumu korpuss ātri pārvērš par displeja galdu, kas var dot apmeklētājiem komfortablu vietu, lai tuvotos jūsu stendam. Izmantojiet šo skaitītāju, lai uzrunātu izstādes apmeklētājus, parādītu savu literatūru vai demonstrētu savus objektus.

(2) Izstrādāts kā lietotājam draudzīgs, tas counter counterparts displejs uzstādījumus ātri un iepako uz augšu dažu minūšu laikā. Tas ir izgatavots no papīra pārstrādes un padarīt displeja viegli samontēt, bet Deluxe somiņa ir paredzēts pārnesamību.


Mēs esam apņēmušies ražot vislabāko iepakojumu pasaulē.

https://www.youtube.com/watch?v=5wFRxMs-u00


jc@displaystandpop.com


Izmeklēšana