CMYK lakatu virsmas telefona āķi displeja statnis ar 350zsm un B flutes materiālu

Apraksts: CMYK Lakošana virsmas telefona āķi Displeja statnis ar 350 siksnas un B flutes materiālu 1. Augstas kvalitātes materiāls: 350GSM CCNB + K5, tas ir, izturīgs gofrēts papīrs, pelēkais dēlis, ziloņkaula panelis utt. 2. Pielāgots izmērs: mūsu standarta izmērs brīvstāvošs displejs ir W 50cm XD 45cm XH 157cm ....

Produkta detaļas


Apraksts:

CMYK lakatu virsmas telefona āķi displeja statnis ar 350zsm un B flutes materiālu

1. Augstas kvalitātes materiāls: 350gsm CCNB + K5, tas ir, izturīgs gofrēts papīrs, pelēks dēlis, ziloņkaula panelis uc


2. Pielāgots izmērs: mūsu normālais izmērs brīvstāvošam displejam ir W 50cm XD 45cm XH 157cm. Bet mums ir projektēšanas departaments struktūras projektēšana un lidmašīnu projektēšana, profesionālā grafika un strukturālo dizainu var piedāvāt.


3. Elastīgs stils: saliekams, viegli saplūst, samontēt, pārvadāt un uzglabāt. kartona, gandrīz visi modeļi var būt saliekami, kas ir daudz ekonomisks transportēšanai un pārvadāšanai. lai nodrošinātu piegādātājus un tieši transportētu no iekraušanas vietas līdz galamērķim pārdošanas apjoms bez iepakojuma, ietaupot kravas novietošanu, atkārtoti iesaiņojot izmaksas


4. Krāsains drukāšana: 4-krāsu iespiedformu drukāšana. vai tukšs (var pielāgot)

Pēcapstrāde: spīdums, laminēšana, vietas. UV, iespiešana, štancēšana, ūdens necaurlaidīgs


5. Ražošanas tehnika, prasmīgie darbinieki, stingri uzraudzītāji un ieviešot modernu aprīkojumu, nodrošina ne tikai kvalitātes nodrošināšanu, bet arī augstākās klases konkurētspējīgus produktus. Tai ir vadošā loma starp visiem uzņēmumiem vienā un tajā pašā uzņēmējdarbības jomā, lai sasniegtu progresīvu uzņēmuma vadības režīmu, lielisku komandas darbu un izcilu kredīta kvalitāti.


6. Eye-catching: tā novatoriskais dizains un krāsainā druka var viegli uzlabot jūsu zīmola profilu un pievērst uzmanību jauniem produktiem.


7. Labs reklāmas efekts: papīra displejs ir kļuvis par jaunāko un modernāko mūsdienu tirgvedības rīku, un tā dažādās izpausmēs personalizēts saturs atbilst estētiskai un krāsainai mūsdienu pūlim. Tas ir labākais veids, kā popularizēt korporatīvo tēlu un izveidot terminālu.


8. Labs serviss: mēs atgriezīsimies pie jūsu pieprasījuma 24 stundu laikā un ieteiksim atbilstošu stilu atbilstoši savām idejām un produktiem. Mūsu profesionālie dizaineri, kuri var palīdzēt jums izveidot dizainu, līdz esat apmierināts. Kad esat pabeidzis displeju izgatavošanu, mēs piesaistīsim montāžas instrukciju attēlus, lai palīdzētu jums to samontēt pareizi, mēs varam arī jums izveidot video, ja tas ir nepieciešams.

Bet krāsai tie atšķiras, jo krāsu paraugs ir tintes drukāšanas paraugs, krāsai būs dažas novirzes, tāpēc krāsu paraugu izmanto tikai, lai apstiprinātu vārdu, attēlu, tas nav standarta krāsa. Bet mēs apstiprināsim nelielu krāsu melnrakstu, krāsu iegriezums ir tuvu ofseta drukāšanas krāsai. Protams, jūs varat piegādāt krāsu melnrakstu mums.

Attiecībā uz masu ražošanas vajadzībām, visos displejos mēs piegādāsim vienkāršu zīmējumu, pirmkārt, pēc apstiprinātā pasūtījuma mēs piegādāsim paraugu brīvi. Kad paraugs tiek apstiprināts, mēs sakārtojam paraugu, parauga struktūra ir tāda pati kā masveida ražošana.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var piedāvāt klientiem cmyk lakošanas virsmas tālruņa āķus ar stendu ar 350zsm un b flute materiālu produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana