Ķīniešu rūpnīca, PDQ bezalkoholiskajiem dzērieniem, kafijas, stikla un metāla kārbas

Ķīnas fabrika, bezalkoholisko dzērienu, kafijas, stikla un metāla kannu PDQ 1. Kas man jāsūta, ja es vēlos izstrādāt jaunu kartona displeju? ECO: vispirms, ja jūs varat nosūtīt mums kādu informāciju par saviem produktiem, piemēram, attēliem, izmēru, svaru u.tml., Tas būtu lieliski! Mūsu pārdošana varētu veikt ...

Produkta detaļas

Ķīnas rūpnīca, PDQ bezalkoholiskajiem dzērieniem , kafijas, stikla un metāla kannām

produkta nosaukums Paaugstinātas grīdas kāršu kabatas displejs
Modelis Nr. OEM
Materiāls

Pārstrādājama gofrētā dēlis, plastmasas pīles

 

Izmēri Saskaņā ar Klienta prasībām
Krāsa CMYK un pilnkrāsu drukāšana un PANTONG
Virsmas likvidēšana Glancēts / matēts laminējums, UV pārklājums, zelta / sudraba štancēšana, spīdīga lakošana, iespiedums, izlīdzināšana, griešana, griešana, sietspiede

Mākslas darbu formāts

AI, PDF, CDR, sekojiet jūsu mākslas darbiem
MOQ

100 vienības Pieņemiet parauga pasūtījumu

Izmantošana Izstādes, lielveikali, ķēdes veikals, veikali, reklāma preču izstādīšanai un pārdošanas veicināšanai
Iepakojums

Individuāls iepakojums un 3/5 vienības, kas ir dubultā iepakojumā ar lielu kartonu, vai plakanai, iepakotas papīra iesaiņotās vai eksportētās kastītēs

1. Kas man jāsūta, ja es vēlos izstrādāt jaunu kartona displeju ?

ECO: vispirms, ja jūs varat nosūtīt mums kādu informāciju par saviem produktiem, piemēram, attēliem, izmēru, svaru u.tml., Tas būtu lieliski! Mūsu pārdošana varētu jums izveidot skicējumu.

Ja ideja ir tā, ko vēlaties, mūsu dizainers būs bagāts ar jūsu uzņēmuma logotipu, produktu attēlu un reklāmas informāciju. utt.

 

2. Mūsu produkti tiek ražoti Ķīnā, vai jūs, iespējams, palīdzat mums konsolidēt produktus un palešu displeju?

ECO: Vai jūs domājat par pakalpojuma izpildi, vai ne? Jā, mūsu rūpnīcai ir iespēja apkopot displeju , ielādēt izstrādājumus un piegādāt tos visā pasaulē. Iepriekš mēs palīdzējām saviem klientiem konsolidēt 80kindus produktu vienā palešu displejā un nosūtīt tos ārzemēs.

 

3. Kā iegūt labāko cenu par manu projektu?

ECO: Vispirms es gribētu jums paziņot, kas ietekmē cenu, daudzumu un drukāšanas platību.

Katram drukāšanas iestatījumam ir standarta maksa, ja daudzums ir lielāks, pārliecinieties, ka vienības cena būs zemāka.

Ja jūs dariet mums zināmu, kur vēlaties drukāt, vai arī, ja vēlaties to atstāt tukšu, cena būtu lētāka.

Īsi sakot, mēs varam palīdzēt jums izveidot piemērotu displeju par pieņemamu cenu.

 

4. Cik ilgs laiks parādīsies rokā?

ECO: ar automātisko griešanas iekārtu rokā, baltajam paraugam tikai pusdienu jāpabeidz, drukātā parauga ņemšana notiek 1-2 dienas. Lielāko pasūtījumu var pabeigt 12 dienu laikā pēc tam, kad viss ir apstiprināts.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem ķīniešu rūpnīcu, pdq bezalkoholiskiem dzērieniem, kafijas, stikla un metāla skārda izstrādājumiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana