Izsmalcināta modes papīra dāvanu kārba Zeķu reklamēšanai

Izsmalcināta modes papīra dāvanu kārba zeķu popularizēšanai. Četru soli zaļo pop mazumtirdzniecības kartona āķis. Standarta kartona kārba parasti tiek izmantota dāvanu un amatniecības, rotaļlietu, rotaslietu un luksusa, elektronikas iepakojuma un daudzās nozarēs. Tas ir cieši saistīts ar mūsu ikdienas dzīvi. Kartona kaste izmantos pelēko ...

Produkta detaļas

Izsmalcināta modes papīra dāvanu kārba Zeķu reklamēšanai

Četru sānu zaļās pop mazumtirdzniecības kartona āķu displeja statnis

Kartona kaste parasti tiek izmantota dāvanā un amatniecībā, rotaļlietās, rotaslietās un luksusa, elektronikas iepakojumā un daudzās nozarēs. Tas ir cieši saistīts ar mūsu ikdienas dzīvi.

 

Kartona kārbā kā pamatmateriālu izmanto pelēko kartonu ar pārklātu papīru, kraftpapīru, mākslas papīru un fancy papīru. Uz virsmas piedāvājam glancētu vai matētu laminējumu. Tas palīdzēs aizsargāt saturu un uzlabot sajūtu. Vai ir kāds cits veids, kā palīdzēt jūsu produkcijai izcelties visā plaukta telpā? Jā, mēs piedāvājam pielāgotu dizaina virsmas apdari uz kastes, piemēram, štancēšana, iespiešana, UV starplaiksēšana utt.

 

Radošs dizains var palīdzēt veicināt! Tāpēc mums ir komanda, lai atrisinātu jūsu dizaina puzzle.

Nevilcinieties sazināties ar jebkuru jautājumu! :)

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem iepakojuma kastes ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem izsmalcinātu modes papīra dāvanu kastīti zeķu reklāmas produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana