Ziemassvētku piederumu papīra stends

Mūsu papīra stendu ražošanai ir samērā nobriedis ražošanas process. Katru soli no ražošanas līdz nosūtīšanai mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums sasniegt labāko, izmantojiet mūsu pakalpojumus, lai atgrieztu uzticību mums!

Produkta detaļas

Ziemassvētku piederumu papīra stends, Ziemassvētku eglīšu plaukts.


38492

1. Šis produkta attēls ir paredzēts tikai klienta stila atsaucei.

2. Attēlu stilus nevar pasūtīt tieši, tos var pielāgot līdzīgiem stiliem.

3. Ja daudzums ir pārāk mazs, izmaksas būs salīdzinoši augstas.

4. Aprēķiniet cenu atbilstoši sarunu saturam, galvenokārt sarunām.

5. Konstrukcijas stils tiek pielāgots atbilstoši klienta prasībām, un to var veidot dažādos veidos. (Krāsu, izmēru, logotipu un drukas modeli var pielāgot pēc jūsu vēlmēm)


attēls


attēls


Mūsu rūpnīcā ir vecākā strukturālā dizaina komanda, kas katru gadu nodrošina displeju un iepakojumu vairāk nekā 1000 veikaliem tādiem starptautiskiem zīmoliem kā Wal-Mart, Carrefour, Southern Black Sesame, Disney, Revlon, Olay, Neutrogen, Master Kong un Want Want. Lielveikalu papīra vitrīna; veikala reklāmas papīra kaudze; saliekams trapecveida displeja plaukts; papīra PDQ; countertop mazs papīra stends; LED papīra vitrīna, lūdzu, sazinieties ar mums Shenzhen JC Pop Display Co, Ltd , pirmās klases kvalitāte un konkurētspējīga cena ir jūsu labākā izvēle!

★ Mūsu papīra stendu ražošanai ir samērā nobriedis ražošanas process. Katru soli no ražošanas līdz nosūtīšanai mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums sasniegt labāko, izmantojiet mūsu pakalpojumus, lai atgrieztu uzticību mums!

Questio n : Man ir produktu saturs, attēli, es nezinu, kā noformēt?

Atbilde: Nav svarīgi, mums ir īpaša persona, kas konsultējas un sniedz dizaina risinājumus, lai nodrošinātu, ka jūsu displeja plaukts ir atjaunināts.


attēls Sazinieties ar mums / Jūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība


Izmeklēšana