Papīra displejs (AQ000059)

Produkta apraksts Informācija par pamatinformāciju: ISO9000 / 9001/9004/19011: 2000 Produkta apraksts No mūsu veicināšanas un publicitātes rezultātiem ir pierādīts, ka mūsu POP materiālu produktu reklāma ir visrentablākais nekā jebkurš cits, tāpēc ka mūsu POP materiālu produkti ir 8 ...

Produkta detaļas

Produkta detaļas

Pamatinformācija
  • Specifikācija: ISO9000 / 9001/9004/19011: 2000

Produkta apraksts
Mūsu reklamēšanas un publicitātes rezultāts pierāda, ka mūsu POP materiālu produktu reklāma ir visrentablākā nekā jebkura cita, jo mūsu POP materiālajiem produktiem ir 8 būtiskas priekšrocības:

1. Viegls un stabils: izgatavots ar modernām mehanizētām ražošanas līnijām; Ļoti viegli piestiprināms un aprīkots lietošanai; Un tā svars ir tikai viena astotā daļa citu materiālu, piemēram, dzelzs materiāls, koka materiāls un stikla materiāls.

2. Nice displeja efekts: Krāsains un izsmalcināts.

3. Zemas izmaksas: izmaksas ir tikai 1/5 vai mazāk nekā citi materiāli ".

4. Affinity: POP materiālus vieglāk apvienot ar citiem produktiem.

5. Ieliecieties par zīmola izskatu: videi draudzīgi materiāli papildina mūsu produktu godu, tas parāda mūsu uzņēmuma labo iedomu un padara klientus par pilnīgi apmierinātu ar mūsu produktiem.

6. Apkārtnei draudzīgs: var tikt pārstrādāts gan pilnīgi, vai daļēji, lai nodrošinātu daudz resursu.

7. Zemākas transportēšanas izmaksas: Gaisma, un to var salocīt tā, lai samazinātu skaļumu, un tos nav viegli bojāti.

8. Dažādas struktūras: mūsu papīra displeja stils ir mutiformitāte. Mēs esam Ķīnas biznesa līnijas dominējošais piegādātājs, un tām ir lielas rūpnīcas, mēs vēlamies, lai jūs varētu drīzumā apmeklēt mūs!

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem papīra displeja (aq000059) produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana