Papīra kartona ratiņi, saliekami ar riteņiem

Papīra kartona ratiņi, saliekami ar riteņiem

Produkta detaļas

Papīra kartona ratiņi, saliekami ar riteņiem


Materiāls: 350Gsm CCNB + B flauta / E flauta / EB flauta

Drukāšana : CMYK vai Pantone drukāšana ar ofsetu

Virsmas apstrāde : Spīdums / matēta laminēšana vai laka

Piederumi g piestiprināšanas āķi / LCD ekrāns / matala atbalsta josla

Iepakojums: plakans iepakojums ar 10 gab. Kastītē

Maksa par paraugu : tiks atmaksāta pēc pasūtījuma apstiprināšanas

Parauga laiks : 1-3 darba dienas

Izgatavošanas laiks : 8–12 darba dienas

Maksāšanas veids : T / T Paypal / Western Union


Par JC Pop Display


Mēs esam profesionāls gofrēto displeju ražotājs, kas galvenokārt specializējas kartona pop displeju, papīra displeju, grīdas displeju, sānu spieķu, statīvu, paplāšu un tādu pop displeju izgatavošanā, kas ir piemēroti visdažādākajām rūpniecības vajadzībām. Visas preces tiek eksportētas uz ASV, Austrāliju, Vāciju, Japānu, Koreju, Ķīnu un citiem starptautiskajiem un vietējiem tirgiem. Mēs esam patiesi slavenu uzņēmumu piegādātāji, piemēram, P&G, Disney, WAL-MART un tā tālāk.

Mūsu uzņēmums, kam pieder moderns starptautisko produktu aprīkojums, var izgatavot vissarežģītākos un unikālākos displejus. Izmantojot stingras procedūras ražošanā un visaugstāko kvalitātes kontroli, mēs spējam pārvaldīt un kontrolēt katru darbību no ražošanas līdz pārdošanai. Pašlaik mēs esam veikuši pilnīgu sagatavošanos, lai izgatavotu jums vispiemērotākos un konkrētākos pop vitrīnus, kas atbilst jūsu dažādajām prasībām izpildījumā, displejā un reklāmā. Vienlaikus mēs koncentrējamies uz to, lai dizainā iemiesotu jūsu precēm raksturīgās iezīmes un pievērstu uzmanību potenciālie klienti. Tas palīdz attīstīt potenciālos tirgus, lai palielinātu pārdošanas apjomus un stiprinātu jūsu cienītā uzņēmuma tēlu.


BUJ


J: vai jūs esat ražotājs?

Jā, mēs vairākus gadus esam profesionāli kartona displeju ražotājs Šenženā, Ķīnā, un mūsu dizaineram ir 8 gadu pieredze kartona displeja izgatavošanā.


J: Kā atrast labākos risinājumus, kas jums piemēroti?

1. Vai jums jau ir dizainparaugi?

Lieliski, ka mēs varam ieviest jūsu dizainu realitātē, iznākot no zīmējuma. Protams, neuztraucieties, mēs pārbaudīsim jūsu dizainu, izgatavojot prototipu, un atdosim jums labākos priekšlikumus.


2. Pagaidām nav skaidras izciršanas un dizaina?

Neuztraucieties, mūsu vietņu katalogā ir daudz dizainu jūsu atsaucei. Jūs varētu izvēlēties, kurš dizains jums patīk visvairāk, mēs varam noteikt displeja izmēru un piedāvāt jums zīmējumu, ņemot vērā jūsu prasības un produkta izmēru.


3. Vai vispār nav ideju?

Nav svarīgi, vienkārši pasakiet mums savas prasības vai displeju un produkta specifikāciju. Mēs izgatavojam un pielāgojam POS risinājumus ar atšķirīgu dizainu jums, līdz jūs esat apmierināts.


J: Kādu mākslas darbu formātu var izmantot drukāšanai?

PDF, AI.


J: Ja es nezinu, kā salikt displeju?

Neuztraucieties, mēs izveidosim montāžas instrukciju vai video, lai parādītu, kā to montēt.


J: Kāds ir jūsu sagatavošanās laiks? Ja mums steidzami nepieciešams displejs, vai varat to padarīt ātrāku?

Parasti mūsu sagatavošanās laiks ir no 10 līdz 15 darba dienām, un to var mainīt atkarībā no pasūtījuma daudzuma, ja jums steidzami nepieciešams, mēs varam mēģināt visu iespējamo, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Nekad neaizkavējiet.


Jiechuang displejs ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca klientiem var piedāvāt papīra kartona ratiņus, kas salokāmi ar riteņiem, ar labu cenu. Ja jūs meklējat preču zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, sazinieties ar mums.
Izmeklēšana