Gofrēts palešu displejs, kartona rotaļlietu displeja stendi, rotaļlietu kartona displeji

Gofrēts palešu displejs, kartona rotaļlietu displeja stendi, rotaļlietu kartona displeji Apraksts: Kartona displeji ir labākais aprīkojums veikalā un displeja produktu tirgū. 1) Galvenais materiāls: gofrēts kartons, KT dēlis, Grey Board 2) modeļi: mums ir sešu gadu pieredze dizaina ...

Produkta detaļas

Gofrēts palešu displejs, kartona rotaļlietu displeja stendi, rotaļlietu kartona displeji

Apraksts:
Kartona displeji ir labākais aprīkojums veikalā un displeja produktu tirgū.
1) Galvenais materiāls: gofrēts kartons, KT dēlis, pelēkais dēlis
2) modeļi: mums ir sešu gadu pieredze dizaina un kartona displeju izstrādē, mūsu inženierpētniecībā un mūsu klientiem ir izveidota jauna struktūra. Mums ir arī ideāls grafiskais dizainers, kas nodarbojas ar jūsu mākslas darbu, lai nodrošinātu labāko iespiešanu, ja neesat dizaineris, mēs varam labi palīdzēt izstrādāt mākslas darbu.
3) Poligrāfija un virsmas apstrāde: ofseta druka, sietspiede un tintes ūdens iespiešana
Virsmas apstrāde: spīdīga / matēta laminēšana, laka, ūdens pārklājums, UV pārklājums;
4) Izmērs: viss kartona displejs šeit tika pielāgots, mums ir struktūras inženieris un grafiskais dizainers, mēs labi izstrādājam izmēru displeju bāzei pēc jūsu pieprasījuma, kartona displeji ir paredzēti tikai jūsu produktiem.
5) Iepakojums: 3 iepakošanas metodes, a. plakaniski iesaiņota kartona kastē, tad vienkārši nosūtiet displejus uz jums, b.3D kartona paku, mūsu rūpnīcu Shenzhen, jūs varat nosūtīt savus citus produktus uz mūsu rūpnīcu, tad mēs ievietojam produktus displejos un iepakojat displejus ar produktiem 3D kartona pakaļ, un pēc tam nosūtīsim visus displejus un produktus, c. iepakojiet displejus kā savas prasības
6) Parauga laiks: krāsu paraugam vajadzīgas 3-5 dienas, krāsu paraugam jābūt 2-3 dienas
7) Parauga maksa: mēs atmaksāsim visu parauga maksu, ja pasūtījuma daudzums sasniegs 500 gab
8) MOQ: mūsu MOQ ir 200pcs, ja jūsu pasūtījumu daudzums ir mazāks nekā mūsu MOQ, mēs to padarīsim kā parauga pasūtījumu.
9) Piegādes laiks: 12-15 dienas, ja jums ir steidzama nepieciešamība, mēs varam uzstādīt un mēģināt pabeigt kravu, cik drīz vien iespējams.
10) Piegāde: mums ir ilgtermiņa sadarbības ekspeditors, lai palīdzētu jums organizēt piegādi, pa jūru vai pa gaisu ir OK. protams, jūs varat arī organizēt piegādi pats, mēs palīdzēsim sakārtot iekraušanu bez maksas.

Mums ir profesionālu dizaineru komanda un prototipēšanas mašīna, lai mēs varētu izmēģināt paraugu jūsu apstiprināšanai pirms pasūtījuma. Šie pārnēsājamie displeji ir viegls, viegli uzstādāms un izveidots, lai sasniegtu augstu mazumtirdzniecības displeja datplūsmu. displeji ir draudzīgi, labi izstrādāti un ražoti, reklamē jūsu preci un uzņēmumu savam klientam.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem palešu displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem gofrētos paliktņu displejus, kartona rotaļlietu stendus, rotaļlietu kartona produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana