Dāvanu kartes Kartona paliktņu displeja stends ar Peg āķiem, kartona apsveikuma kartiņas displeji

Dāvanu kartes Kartona paliktņu displeja plaukts ar pogveida āķiem, kartona apsveikuma kartīšu displeji Apraksts: Materiāls: 350gS CCNB + K5 gofrēts kartons; Piederumi: plastmasas Peg Āķi; Funkcija: dāvanu karšu iegādes punkts. Bieži uzdotie jautājumi: Jautājums: Vai jūs varat veikt celtniecības zīmējumu no jūsu puses? A: ...

Produkta detaļas

Dāvanu kartes Kartona paliktņu displeja stends ar Peg āķiem, kartona apsveikuma kartiņas displeji

Apraksts:
Materiāls: gofrēts kartons 350 g / s CCNB + K5;
Piederumi: plastmasas Peg Āķi;
Funkcija: dāvanu karšu iegādes punkts.

FAQ:
J: Vai jūs varat noformēt konstrukciju no jūsu puses?
A: Jā, mēs varam izveidot 3D zīmējumu, lai izskaidrotu struktūru. Bet tas nebūs pieejams tik ātri, es atgriezīšos pie tevis, kad man tas būs tikpat ātri.

J: Vai varat arī pievienot HS deklarācijas kodu, lai aprēķinātu importa nodokļus savam piedāvājumam?
A: HS deklarācijas kods ir 4819100000.

J: Vai varat palīdzēt izveidot grafisko dizainu?
A: Parasti mēs varam izveidot ļoti vienkāršu dizainu, piemēram, ievietot tikai logotipu uz galvenes. Šajā posmā mēs nevaram palīdzēt veikt sarežģīto dizainu. Mēs iesakām jums izveidot savu grafiku no jūsu dizainera.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem palešu displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem dāvanu kartes ar kartona paliktņu displeja plauktu ar piespraudes āķiem, kartona apsveikuma kartiņa attēlo produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana