OEM atzinīgi novērtēja papīra materiāla klucīša PDQ displeju ar zīmolu logo

PDQ Hook Display, papīra displeja statīvs ražotājs / piegādātājs Ķīnā, piedāvājot OEM atzina kartona materiāla kontakta displeju ar firmas zīmogu, augstas kvalitātes iepakojuma / iepakojuma dāvanu kārbu, papīra kārbu un tā tālāk.

Produkta detaļas
Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Counter Displays ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem oem welcome papīra materiāla āķi pdq displejs ar firmas logo produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Pamatinformācija

7.19-1.1.jpg


Mūsu advantange
1) vairāk nekā 10 gadu pieredze: mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze roku darbs iepakošanas produktu, un mēs esam pietiekami spējīgi projektēt, ražot, kā arī pārdot.
2) Izejvielas: Visus materiālus var pārstrādāt, tie ir videi draudzīgi un tiem ir izturējuši FSC sertifikāciju.
3) Vienas pieturas pakalpojums: pārdevēji ir apmācīti regulāri, dizaineri ir ar vairāku gadu profesionālo dizainu, pieredzējušu QC un tehnisko personu.
4) Papildus aprīkojums: Vācija ievesta iespiedmašīna, UV mašīna, lāzera mašīna, burbulīšu iespiešanas mašīna, degšanas mašīna, griešanas mašīna, karstās štancēšanas mašīna, sietspiedes mašīna, papīra griešanas mašīna, līmes mašīna un pilns drukāšanas un apstrādes iekārtas jūsu rīcībā.


Iepakošana un piegāde

1. solis: katrs gabals burbuļa maisiņā
2. solis: iekšējā kastē, iekšpusei ir putas katrā pusē
3. solis: vairākas iekšējās kasetes kartona kastējc@displaystandpop.com

Izmeklēšana