Piezīmju papīra displejs, rotaļlietu displejs, kafija

Piezīmju papīra displejs, rotaļlietu displejs, kafija displejs Pamatinformācijas modelis NO.:JC20160847 Displeja produkti: Kosmētika Materiāls: papīra displejs Vieta: Iekštelpā: lielveikali un veikali Antitheft: nav antitheft Preču zīme: Specifikācija: SGS Izcelsme: Shenzhen HS kods: 4420909090 Produkta apraksts Piezīmju grāmatiņa ...

Produkta detaļas

Piezīmju papīra displejs, rotaļlietu displejs, kafija

Pamatinformācija
  • Modelis NO.:JC20160847

  • Displeja produkti: kosmētika

  • Materiāls: papīrs

  • Izvietojuma vieta: iekštelpās

  • Izmantošana: lielveikali un veikali

  • Antitheft: nav antitheft

  • Preču zīme:

  • Specifikācija: SGS

  • Izcelsme: Shenzhen

  • HS kods: 4420909090

Produkta apraksts

Piezīmju papīra displejs, rotaļlietu displejs, kafija displeja Mūsu priekšrocības:

1.Pielāgota dizaina pieņemšana
Dizaina dienests ir pieejams mūsu profesionālajā dizaina komandā.

2. Konkurētspējīgs minimālais pasūtījums
Jums būs lielāka iespēja pieskarties mūsu kvalitātei, jo mēs piedāvājam Jums konkurējošu MOQ.

3. Augstas kvalitātes produkti
No RFQ uz PO, no izejvielām līdz gala produktiem, no piegādes uz dokumentiem, katru pakāpi pārskata mūsu labi apmācīti kvalitātes kontroles darbinieki, lai pārliecinātos par jūsu apmierinātību. Mēs esam atbildīgi pret mūsu klientiem, protams, mūsu produkti ir vislabākie jums.

4. Ātrā piegāde un labākais serviss
Piegādes rezervācija un muitošana tiks sniegta, ja jums būs nepieciešams. Laika gaitā piegāde tiek garantēta caur mūsu standarta procesu vadības sistēmu.

Igiftbox Printing & Packaging - papīra maisiņu / dāvanu maisiņš / Kraft papīra maisiņu ražotājs ar augstu kvalitāti, konkurētspējīgu cenu, vislabāko apkalpošanu un ātru piegādi.

Kā izvietot pasūtījumu:

1. Kotācija
Mēs piedāvājam citātu, lai saņemtu detalizētu specifikāciju, piemēram, materiālu, izmēru, krāsu, apdari, daudzumu, piegādes termiņu utt.

2. Ražošanas procedūra
Darba izstrāde - filmas izlaide - plākšņu kopēšana - drukāšanas apdare - die-cutting - līmēšana - iesaiņošana.

3. Paraugu procedūra
Klienta pieprasījums - Piegādātāja kotācija - Klients pieņem citātu - Klients sūta mākslas darbu dizainu - Piegādātāja zīmēšanas līnija - Artwork & die line ok - Klients nosūta PO piegādātājam paraugu ņemšanai - Piegādātājs nosūta pārdošanas līgumu klientam - Klients apmaksā izlases maksu - Piegādātāja sākuma paraugu ņemšana - Paraugs gatavs un nosūtīts.

4. Pasūtījuma kārtība
Apstiprināts paraugs - Pasūtītājs nosūta PO - Piegādātājs sūta pārdošanas līgumu - PO un pārdošanas līgums, kuru apstiprinājušas abas puses - Klienta iemaksas noguldījums - Piegādātāja sākuma masveida ražošana - Preces, kas ir gatavas sūtīšanai - Klienta norēķinu bilance - Piegādātājs organizē sūtījumu - Pasūtījums ir pabeigts - Pēcpārdošanas pakalpojums.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem piezīmju papīra displeju, rotaļu displeju un kafijas ekrāna produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana