Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd.

Oct 17, 2019


izvēloties displeja izstrādājumus, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd?

1. Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd ir agrīns un ļoti profesionāls papīra plauktu un papīra vitrīnu dizaina / ražošanas uzņēmums starp līdzīgiem vietējiem uzņēmumiem.

2. Kā galvenais materiāls tiek izmantota oriģinālā īpašā jaunā trīsdimensiju pastiprinošā plāksne, un kopējais redzes līmenis ir izsmalcināts, stingrs un nav deformēts.

3.Pirmais liela mēroga diferencēta dizaina die griešanas process, sadalītas struktūras kombinācija, smalkāka par parasto plauktu struktūru.

4. Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd galvenokārt nodarbojas ar NOP papīra izstrādājumiem, papīra plauktiem, papīra displeju statīviem, iepakojuma produktu izpēti un attīstību, ražošanu, vadību, pārdošanu kā vienu no uzņēmumiem. Rūpnīcā ir dažādas liela mēroga ražošanas iekārtas, tai ir daudzu gadu papīra plauktu, papīra izstrādājumu, iepakošanas produktu ražošanas pieredze un tai ir pilnīga ražošanas tehnoloģija, produktu ražošanas process ir lielisks.

5. Izstrādājuma materiāli: papīra vitrīnas, papīra plaukti, papīra izstrādājumi, dažādu materiālu dažādība, dažādi stili, var būt krāsu druka, var būt arī dabiska, var tikt pielāgota atbilstoši klienta prasībām, var arī nodrošināt klientus ar projektēšanu, ražošanu, apstrādi pilns iepakojuma risinājumu komplekts.

Ja jums nepieciešama pielāgošana, sazinieties ar wendy.


Shenzhen Jiechuang Displeja Izstrādājumu Co., Ltd.

JC Pop Display (HK) Co., Ltd. vārdā

Kontaktpersona: Vendija

Skype: display818

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686

Web: www.displaystandpop.com

image003(08-29-09-07-52)