Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc kartona displeju tirgus kļūst arvien labāks?

Sep 10, 2019

Kāpēc kartona displeju tirgus kļūst arvien labāks?


Uzlabojoties cilvēku dzīves līmenim, pakāpeniski palielinās patērētāju izpratne par veselību. Humānāka, ērtāka un greznāka iepirkšanās vide dabiski ir kļuvusi par visuzticamāko un vissvarīgāko iepirkšanās vietu patērētājiem. Patērētāju kategorija un patērētāja pašpārvalde Kā drošs, ērts un ātrs moderns iepirkšanās centrs, mainoties tirgum, universālveikalu nozare atkal ienāks mazumtirdzniecības arēnā ar jaunu attieksmi un jaunu iepakojumu, ieņemot vadošo lomu.


Kartona izstrādājumu displeji pop displeja statīvam 、 kartona grīdas displejs 、 kartona Totem displejs 、 kartona ratiņu kastes ar spēcīgu reklāmas vērtību. Termināļa veikalā kartona statīvam ir liela loma produkta stila parādīšanā, lai piesaistītu patērētāju uzmanību. Lai sasniegtu reklamēšanas mērķi, pat lai sasniegtu augstus produktu pārdošanas apjomus, ir līdzeklis produktu reklamēšanai.


Šajā sakarā, lai apmierinātu šo patērētāju psiholoģijas zinātkāri, radās dažādi stili, dažādas formas, mainīgais materiālu plaukts. Mēs arī priecājamies redzēt, ka mūsdienu tirgū, kur ir dažas netradicionālas plauktu īpašības, tā reklamētajam produktam vienmēr ir elpu aizraujoši labi pārdošanas apjomi. Tā rezultātā kartona tirdzniecības vietu displeji, kas var sinhronizēties ar “Zaļā laikmeta” un “Pārstrādes ekonomikas” laikmeta prasībām, dabiski ir kļuvuši par plauktu nozares lepnumu.

 

Kartona tirdzniecības vitrīnās tiek pamesti tradicionālie koka dzelzs plaukti ar vienu funkciju, nevar drukāt modeļus, pārvadāšanas neērtības, reklāma nav spēcīgu trūkumu, tā ir skaista un var ievietot produktus un reklāmas displeju "vairāku spēlētāju". Ar vārdu split metodi var atrisināt, kāpēc papīra plaukti tiek plaši slavēti patērētājiem. Papīrs - izejvielu vides aizsardzība, bet arī atjaunojams, mainīga forma, spēcīga plastika. Šogad visi tie produkti, uz kuriem attiecas “zaļie, vides aizsardzība un enerģijas taupīšana”, ir labas lietas, kuras laiki neatcels. Apdrukāti kartona vitrīnas ir lielisks nesējs, publicitāte vietā, izmaksu ietaupījums. Tas ir arī liels tauku tirgus reklāmā un mārketingā. Mūsdienās tas ir integrēts arī ar vides aizsardzības jēdzienu. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka papīra plaukti ir kļuvuši par "jauno mīļāko".