Mājas > Jaunumi > Saturs

Kas jāpievērš uzmanībai, pērkot papīra vitrīnas?

Dec 04, 2019

Papīra vitrīnas terminālī darbojas kā klusie veicinātāji, tāpēc ir svarīgi izvēlēties piemērotu papīra vitrīnu, lai pārdotu savus produktus. Izvēlieties dzelzs, koka vai papīra plauktus dažādām patērētāju grupām, produktu kategorijām un veikalu platībām. Ja to izmanto tikai displeja izstrādājumiem, jūs varat izvēlēties dzelzi un izturīgu; ja vēlaties izstādīt produktus un cerat panākt reklāmas displeju, lai piesaistītu patērētājus, protams, izmantojot papīra vitrīnas, tieši tāpēc ikdienas lietošana, pārtika, rotaļlietas, apģērbs un citas nozares ir tik populāras.

1. Stila pozicionēšana : Pēc termināla veikala tirgus pozicionēšanas kāds stils ir piemērotāks nākamajam: ja ir grīdas tipa papīra displeja statīvi, vertikāli papīra displeja statīvi, displeja kaudzītes veida galviņa un countertop displeja kastes, katram no tiem ir īpašas funkcijas . Ja nevarat iegūt savas idejas, varat lūgt ražotājus sniegt jums priekšlikumus. Viņi projektēs piemērotu papīra vitrīnu, pamatojoties uz izstrādājuma formu, displeja vietas izvietojumu un patērētāju grupas lielumu.

2. Maksimālā kravnesība : Papīra plaukti nav tādi kā dzelzs vai koks. Visi papīra displeju pakaramie ir izgatavoti no papīra. Tā kravnesības pamatā ir konstrukcijas īpašības. Labi materiāli ir labāki nekā slikti materiāli. Papīra displeja plaukta struktūru var mainīt atbilstoši nepieciešamajiem nesošajiem izstrādājumiem, lai sasniegtu nepieciešamo kravnesību.

3. Cenu pozicionēšana : Papīra vitrīnu cena ļoti atšķiras atkarībā no procesa, struktūras, lieluma, daudzuma un cenas. Labus un lētus produktus parasti nav viegli iegādāties. Papīra displeja plauktiem, kuri vēlas iegādāties lētus, ir jābūt problēmām. Ja vēlaties izmantot zemu cenu. Papīra displeja plauktu nozarē principā nav iespējams pielāgot labu papīra displeja statīvu. Papīra vitrīnas īpašību dēļ daudzi reklāmas uzņēmumi, kartona rūpnīcas, tipogrāfijas un tirdzniecības uzņēmumi var palīdzēt pabeigt ražošanu, taču kvalitātes ziņā nav profesionālu ražotāju. Notiek līme un citas parādības. Daudzi cilvēki domā, ka cena ir lēta. Galu galā viņi neko nezaudēs, un lietas, kas nopirktas par zemu cenu, ir šokējošas.

4. Ļoti svarīga ir papīra vitrīnu ražotāja kvalifikācija. : Atrodiet papīra vitrīnu rūpnīcu ar pilniem formāliem dokumentiem, lai tos pielāgotu. Atbilstoši jūsu pozicionējumam tirgū, ierosiniet pieprasījuma plānu papīra vitrīnu ražotājam un ļaujiet rūpnīcai sadarboties ar profesionālu ražotāju viedokļiem. Vai plāns ir saprātīgs un kur jāmaina struktūras ekrāns. Rada tehniskas grūtības procesa darbībā. Papīra displeja statīvu rūpnīcas mērogs un kvalifikācija ir arī svarīgs atsauces faktors. Labi uzticams papīra displeju plauktu uzņēmums var garantēt pircēju agrīnu iegādi, ražošanu vidējā termiņā un pēcpārdošanas pakalpojumus. Papīra stendu uzņēmums noteikti nodrošinās jūs ar labiem produktiem un pakalpojumiem agrīnā stadijā, kas ir uzvarošais veids, kā uzņēmumam izdzīvot.

paper display rack

SAZINIES AR MUMS:

Mēs varam jums brīvi noformēt dizainu! Pieņemts neliels daudzums! Efektīva komunikācija bez lielas sarunas! jūs esat pārliecināts par projektu, kas plūst vienmērīgi, efektīvi, profesionāli!

attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība

QQ 图片 20191015154138  QQ 图片 20191015154348


Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

Kontaktpersona: Vendija (tieši noklikšķiniet uz mana e-pasta, jūs varat man rakstīt)

Skype: display818

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686