Mājas > Jaunumi > Saturs

Kādai problēmai jāizvēlas paziņojums par krāsu kastes drukāšanas rūpnīcu?

Nov 14, 2019

Es uzskatu, ka daudzi uzņēmumi ir vainīgi produktu pārdošanā, jo tikai tad, kad produkti būs izpārdoti, viņiem būs ienākumi. Kā viņi var padarīt savus produktus labāk pārdot? Atbilde ir kvalitatīvs ārējais iepakojums. Labs izstrādājumu iepakojums var radīt negaidītas priekšrocības pašam produktam.

Pašlaik Šenženā ir daudz iespiedfabriku. Daudzām tipogrāfijām ir savs unikāls iepakojums. Daži cilvēki jautās, vai krāsu iesaiņojuma iespiešana un iesaiņošana var ietekmēt produktu tirdzniecību? Šī atbilde noteikti ir apstiprinoša. Šeit ir vienkāršs piemērs. Ja saliecat divus izstrādājumus, vienam izstrādājumam uz kastītes ir skaisti iespiests raksts, bet otrā krāsu lodziņā nekas nav. Ja jūs pērkat šo preci, jūs kuru izvēlaties? Atbilde ir acīmredzama. Tam jābūt dāvanu kastē ar skaisti izdrukātu produktu.

IMG_2130

Daudzas krāsainu kastu iesaiņošanas un iespiešanas rūpnīcas akli gūst peļņu, ignorējot izstrādājumu materiālu kvalitāti. Mūsu pieprasījums ir pārliecināts, ka iepirkšanās. Ja viena un tā paša veida produkta cena ir liela, iemesls ir materiāla izvēles problēma. Ir daudz loteriju iespiešanas rūpnīcu, kurās iesaiņojuma kastes izgatavošanai izmanto zemas kvalitātes papīru. Lai arī cena ir zema, ražotais krāsu kastes iepakojums nav izturīgs, un krāsainā kastes iepakojums nav ticis izmantots, un tas jau ir sācis sadalīties.

Šāds krāsu kastes iepakojuma produkts, pat ja dizaina paraugs ir skaists un pēc tam izskatās labi, nav izturīgs, ir lielākais trūkums. Šāds preču iepakojums arī radīs cilvēkiem sajūtu, ka viņi valkā sabojātu apģērbu un neredz, kur atrodas jūsu produkti. Tāpēc, izvēloties krāsu lodziņu iespiešanas rūpnīcu, mums arī jāsalīdzina izstrādājumu kvalitāte.

attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība

  • Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

  • Kontaktpersona: Vendija (tieši noklikšķiniet uz mana e-pasta, jūs varat man rakstīt)

  • Skype: display818

  • E-pasts: pop@displaystandpop.com

  • Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686