Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāda loma ir iepakojuma dizainam?

Dec 11, 2019

Izdzirdot iepakojuma dizainu, cilvēki domā, ka tas ir tikai izstrādājuma izskats. Šī ir plakana forma. Tātad, vai iepakojuma noformējums ir tikai ārējais iepakojums un rotājums? Aplūkojot visu veidu iepakojuma izstrādājumus tirgū, ir skaidrs, ka ne tikai izstrādājuma virsmas rotājums, bet arī izstrādājuma iekšējās struktūras dizains. Tālāk analizēsim iepakojuma dizaina īpašo darbības jomu.

Iepakojuma dizaina zinātniskā analīze, galvenokārt trīs iepakojuma aspekti: iepakojuma forma, struktūra un rotājuma dizains.

1. Iepakojuma formas dizains. Saukts arī par formas noformējumu, lielākoties attiecas uz iepakojuma trauka formu. Tas izmanto iepakojuma funkcijas un izskata estētiskos principus, lai veidotu iepakojuma konteineru, mainot formu, krāsu un citus faktorus, un parāda to vizuālā formā. Iepakojuma tvertnei jāspēj droši aizsargāt produktu, tai jābūt nevainojamai ārējai izskatam, kā arī tai jābūt piemērotai ekonomijai.

2. Iepakojuma struktūras dizains. Tas ir dizains, kura pamatā ir iesaiņojuma pamatfunkcijas, piemēram, aizsardzība, ērtības, atkārtota izmantojamība un faktiskie ražošanas apstākļi, un kas balstīts uz zinātniskiem principiem par iesaiņojuma ārējo un iekšējo struktūru. Atbilstoši izstrādājuma vajadzībām ar izcilu konstrukcijas dizainu vajadzētu efektīvi aizsargāt izstrādājumu. Turklāt ir jāņem vērā lietošanas ērtums, nēsāšana, demonstrēšana, nosūtīšana utt., Un to var izmantot atkārtoti, un tas var parādīt saturu.

3. Iepakojuma rotājuma dizains. Iepakojums un rotājumi ir māksla un amatniecība, kā arī inženierzinātņu tehnoloģija. Tā ir visaptveroša zinātne, kas apvieno praktisko mākslu un inženiertehnoloģiju. Tas izmanto modeļus, tekstu, krāsas, reljefi un citas mākslas formas, lai izceltu produkta īpašības un tēlu, un cenšas izsmalcinātus modeļus, jaunus modeļus, spilgtas krāsas, spilgtus vārdus, rotājumus un ainavu izstrādājumus, lai veicinātu produktu tirdzniecību.

Rezumējot, iepakojuma dizains galvenokārt slēpjas ārējā iepakojuma grafiskajā dizainā un iekšējā iepakojuma bufera struktūras dizainā. Lielisks iesaiņojuma dizains var pilnībā apvienot abus veidus un organiski apvienot iepakojuma dizaina lomu. Arī iepakojuma dizaina lauks ir diezgan plašs, un tas prasa cilvēkiem rūpīgi mācīties un mācīties.


IMG_2126IMG_2123


Kontaktinformācija :  

attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība

Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

Kontaktpersona: Vendija (tieši noklikšķiniet uz mana e-pasta, jūs varat man rakstīt)

Skype: display818

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686