Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāds ir detalizēts papīra plauktu un plauktu izgatavošanas process?

Nov 28, 2019

1. Dizains: Papīra plaukta (papīra displeja statīva) noformēšanai dizaineram ir jāpārzina 3D struktūras darbs. Lai aprēķinātu papīra plaukta (papīra displeja plaukts) nestspēju un telpas laukumu, jāņem vērā kravas svars un tilpums.

2. Paraugi: papīra plaukti (papīra displeja plaukti) parasti ir izgatavoti no gofrēta papīra, kas nav drukājams. Ievadiet datora [1] griešanas mašīnu atbilstoši projektēšanas struktūras rasējuma datiem. Griešanas mašīna izgatavos standarta plakanas papīra plauktus (papīra displeja statīvus) gofrētā papīrā, kas nav paredzēts drukāšanai, saskaņā ar ievilkuma stiprību un pusi naža dziļumu, kas nepieciešams struktūras zīmējumā. Pēc ielīmēšanas un citiem procesiem veidni var saskaņot ar dizaina struktūras zīmējumu, un var veikt nākamo darbību.

3. Drukāšana: atbilstoši papīra statīva (papīra displeja statīva) veidnes grafiskā dizaina iemetumam izdrukājiet to tipogrāfijā.

4. Pēcapstrāde: krāsaina papīra spīdīgas līmes drukāšana, montāžas papīrs (iespiedpapīrs + gofrēts papīrs), eļļa, iespiedums.

5. Iepakojums: Pusfabrikātu papīra plaukti (papīra vitrīnas) tiek salikti, pastiprināti un pārkrauti kopā ar gataviem izstrādājumiem.

2018-11-16

attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība

  • Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

  • Kontaktpersona: Vendija (tieši noklikšķiniet uz mana e-pasta, jūs varat man rakstīt)

  • Skype: display818

  • E-pasts: pop@displaystandpop.com

  • Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686