Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāds ir dāvanu kastes izgatavošanas korektūra?

Nov 08, 2019

● Pirmkārt, dizains ir veidots atbilstoši izstrādājumu prasībām, kultūrai un īpašībām.

Otrkārt , pārbaudiet paraugus saskaņā ar rasējumiem. Mūsdienās dāvanu kaste ir skaista un skaista, tāpēc arī versijas krāsa ir daudzveidīga. Parasti dāvanu kastes stilam ir ne tikai 4 pamatkrāsas, bet arī dažas vietas krāsas, piemēram, zelts un sudrabs.

● Treškārt, kartona vispārējās dāvanu kastes kartona izvēle tiek veikta no kartona vai garā kartona, augstas klases vīna iesaiņojuma un dāvanu iepakojuma kartona. Kartons ar biezumu 3mm-6mm parasti tiek uzklāts ar mākslīgo emalju ārējo virsmu un tiek salīmēts. Ceturtkārt, drukājamā dāvanu kaste tiek izmantota tikai iesaiņojuma papīra drukāšanai, kreppapīrs netiek iespiests, un lielākoties tas ir tikai krāsots, jo dāvanu kaste ir ārējā iesaiņojuma kaste, tāpēc drukāšanai ir nepieciešams augsts process, visvairāk tabu krāsu atšķirība, tintes punkti, sliktas izdrukas Ietekmē estētikas trūkumus.

● Pamatne - papīra dāvanu kastes virsmas apstrāde, kas parasti tiek veikta virsmas apstrādei. Parasti tā ir viegla līme, virs mēma, virs ultravioletā starojuma, virs lakas, virs netīras eļļas.

● Piektkārt, alus alus process ir salīdzinoši svarīga drukāšanas procesa sastāvdaļa. Lai griešanas die būtu precīza, tai jābūt precīzai. Ja alus nav atļauts, alus ir neobjektīvs, un alus turpinās ietekmēt turpmāko pārstrādi.

● Sestkārt, parastās izdrukas tiek veiktas vispirms pēc alus, bet dāvanu kastē ir pirmais alus, pirmais baidās no papīra iegūšanas, otrais ir dāvanu kaste, kopējais skaistums, dāvanu kastītei jābūt izgatavotai ar rokām, šo var sasniegt noteiktu Skaistu.


QQ图片20191017144425


Pielāgošanai, sazinieties ar: Wendy

Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +8617802647686