Mājas > Jaunumi > Saturs

Kādas ir akrila displeja apstrādes metodes?

Dec 26, 2019

Akrila displeja izgatavošanas metode:


1) vertikālā slīpēšanas metode:

Stick stieņa formas akrila materiāls vai biezs plāksnes formas akrila materiāls kopā, un pēc tam sasmalcina un pulē tieši uz slīpripas. Ar šo metodi izgatavotie akrila displeja izstrādājumi ir līdzīgi sava veida skulptūrām ar krāsainām virsmas formām, veidojot unikālu māksliniecisko tēlu.


2) Slīpēšanas metode:

Akrila loksnes materiāls, kas pārklājas ar pastas pārklājumu, un pēc tam tieši sagriezts slīpēšanas sekcija, kas veido šo metodi no akrila displeja rāmja, var iegūt krāsu un krāsu, vienkāršu un dabisku efektu.


(3) Iekšējā metode:

Izgrieziet dažādu krāsu akrila materiāla blokus, kas nepieciešami akrila displejam, vajadzīgajās ģeometriskajās formās, pēc tam ievietojiet tos un savienojiet tos apakšējā plāksnē. Šī metode prasa stingru sašūšanu.

AA(%6L`P%6Q@9{JBCQYU[9N

4) ielīmēšanas metode:

Izgrieziet akrila materiālu noteiktā formā, ielīmējiet to uz plaknes un beidzot apvienojiet to akrila displejā.


5) Siltuma dedzināšanas metode:

Akrila materiāla apstrādei līdz noteiktai formai, akrila materiāla sildīšanai, ar šo metodi izgatavotās rokas ātru ligzdas sistēmas tiešai izmantošanai nepieciešams pirms bambusa kompozīcijas, darbība ir veiklīga, izgatavota no šīs akrila displeja rāmja metodes ar treknrakstu līnijas, vienkāršs attēls un citas priekšrocības.


(6) Karstās presēšanas metode:

Sildiet akrila loksnes materiālu, formējot tiesiskās sistēmas modelēšanu karstā presēšanā akrila displeja plauktā, rokdarbi ir piepildīti, līkne ir tekoša, stereo izpratne ir spēcīga, karstās presēšanas die koksnes dūņu formas reljefa efekta īpašības ir pieejami, un pēc tam Yin un Yang veidņu veidošanai izmantojiet lietotu svina ģipša materiālu, pēc sildīšanas akrila materiāla formēšanai