Mājas > Jaunumi > Saturs

Mēs iepriekš neesam sadarbojušies. Kā mēs varam ticēt, ka jūsu gatavais produkts var izpildīt mūsu prasības?

Sep 26, 2019


Vai jūsu iesaiņojuma krāsu kastes mūs apmierina?

Faktiski katram jaunam sadarbības klientam pastāvēs šīs rūpes , lai atrisinātu šīs šaubas, mums jāpaskaidro savs darba process: iepriekšēja komunikācija (zināt pamatinformāciju) - projektēšanas plānošana (pozicionēšana, plānošana) - projektēšanas shēma (dizaina mākslas darbs) - - Apstipriniet noformējumu - Dizaina pārbaudīšana (noformēšana reālos paraugos) - Apstipriniet parauga kārbu (nosakiet pieņemšanas standartu) - Saskaņā ar pielāgoto paraugu (atbilstoši standarta pieņemšanas izstrādājumiem) - Sūtījumi.

Ja rodas domstarpības, tas notiek tāpēc, ka sadarbība netiek veikta saskaņā ar saprātīgām procedūrām un nav skaidru produktu standartu, kas rada atšķirīgus viedokļus. Ja mēs varam panākt, ka katrai saitei ir pamats un standarts, tad saskaņā ar standarta pieņemšanu var pilnībā novērst šo parādību, atrisināt klientu šaubas.Mums ir jāizveido paraugs katram klienta iepakojuma krāsu lodziņa pasūtījumam. Tikai pēc tam, kad klienta apstiprināta un apstiprināta parauga kārba, mēs varam izgatavot pielāgotu produkciju. Ražošanas procesā mēs katru procesu pabeidzam stingri saskaņā ar parauga kārbas standartiem. Tāpēc tik daudzus gadus klienti ir ļoti apmierināti ar mūsu iesaiņojuma krāsu kastes pielāgoto sadarbību, sadarbība ir ļoti cieša.

Shenzhen JC POP displejs Co Ltd   ir augstas klases dāvanu kaste, kas pielāgota ražotājiem, ir profesionāla, lai izveidotu vienas pieturas risinājumu paketes paketes vispārējo risinājumu, ir viena no nedaudzajām profesionālajām kompānijām Ķīnā, "visiem produktiem kā“ precētām drēbēm ”ļaujiet katram iepakojumam kļūt par galveno pārstāvi” , ir mūsu darba tēma. Tālrunis / Whatsapp: +86 17302647686, klienti no visas pasaules, mēs gaidām jūsu pieprasījumu.

QQ图片20190828164032_副本

attēls Sazinieties ar mums / Jūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība


  • Shenzhen Jiechuang Displeja Izstrādājumu Co., Ltd.

    JC Pop Display (HK) Co., Ltd. vārdā

  • Kontaktpersona: Vendija

  • Skype: display818

  • E-pasts: pop@displaystandpop.com

  • Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686

  • Web: www.displaystandpop.com