Mājas > Jaunumi > Saturs

Teknes līmes

Jan 26, 2015

Nosaukums: 1. statusa piemērošanas līmi 2. perspektīvas un programmu outlook,

1; Līmi ir ļoti plašas pieteikumu un viegli iegādāties izejvielas ražošanai savienojumi;... Pabeigts saskaņā ar vajadzībām, dažādu ķīmisko struktūru un funkcijas var iedalīt vairākos veidos.

Iepakojuma, izdrukas līmi mētelis preci, jo tai ir neaizvietojama loma, iepakojuma un drukas ir kļuvis svarīgs faktors, kas ietekmē konkurētspēju kravu, cilvēki uz augstāku preču iepakojumu vairāk Lei. Nepieciešama gan zemas izmaksas un izturību. Arī pieprasīja skaisti un dāsna spēj rosināt un piesaistīt patērētājus. nepieciešama arī spēcīga pretviltošanas līdzekļi.

Līme nodrošina šīs funkcijas, un deva iepakojuma un drukas nozares attīstību un izaugsmi nodrošina enerģiju, lai radītu apstākļus, var teikt:... Nav līmi matiem un paralēli lietojumprogrammas, jūs nevarat redzēt spilgtu gaismu un burvīgs animācijas mūsdienu moderns iepakojums preci. Līmes galvenokārt par kartona kārbu apakšlūpu šuve līmi klēpī, sagatavojot patiesi kad locīšana kārbās;... Lielapjoma atlaide obligācijai ar capping ass papīra papīra kārbas pudeles, tvertnes. barelu kauss karoga nūju. papīrs un papīra. papīra un apmelot pull kompozītu papīra plānas plēves un metāla plēvi. elastīgas plastmasas sauc laminēts, plombēšanu un tā tālāk.