Mājas > Jaunumi > Saturs

Ietekmējošie faktori displeja plauktu pielāgošanai

Aug 28, 2019


Kad displeja plaukts tiek pielāgots, cenu tieši norāda rūpnīca. Kā klientiem novērtēt, vai displeja plaukta cena ir saprātīga? Kādi ir faktori, kas veido displeja plaukta cenu?

● Pirmkārt, izmaksu ietekme uz displeja plauktu cenu.

Izmaksas ir vissvarīgākais faktors.Izmaksas šeit galvenokārt attiecas uz darbaspēka izmaksām un vitrīnu materiālu izmaksām.Ar pašreizējā ekonomiskā līmeņa celšanos palielinās darbaspēka izmaksu īpatsvars uzņēmumu ražošanā. Materiālu ziņā dažādi zīmējumu izmēriem un materiāla prasībām ir nepieciešami dažādi displeja statīvi, lai izgatavotu konstrukcijas materiālus, un atšķirība starp materiāliem rada arī atšķirību gatavu produktu cenās.

● Otrkārt, iesaiņojuma ietekme uz displeja cenu

Izmaksu faktori, kas ietekmē vitrīnas cenu, galvenokārt ietver iesaiņojuma izmaksas un transportēšanas izmaksas.Kad iepakojuma vitrīna darbiniekiem ir ļoti laikietilpīga un darbietilpīga.Ja pastāv īpašas prasības vitrīnas iepakojumam, cena kļūs dārgāka. .

● Treškārt, displeja plauktu daudzuma ietekme uz displeja plauktu cenu

Jo lielāks ir viena un tā paša displeja plaukta ražošanas apjoms, jo lētāk būs iegādāties displeja statīva materiālu. Tāpēc, jo vairāk vitrīnu ir vajadzīgs klientam, jo ​​lētāka būs relatīvā cena.

● Ceturtkārt, pielāgošanas ietekme uz displeja statīva cenu

Displeja plaukts ir pielāgots klientiem, kas palielinās personāla izmaksas. Daudziem pieredzējušiem dizaina dizaineriem un konstruktoriem ražošanas laikā ir jāizgriež dažādas veidnes, kas palielinās dažas izmaksas.


Amatu izstāde:


image


Kontaktpersona: Vendija

Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686

Web: www.displaystandpop.com