Mājas > Jaunumi > Saturs

Tirdzniecības izstāžu papīra stenda nozīme

Mar 24, 2020

Tirdzniecības izstāžu papīra stenda nozīme


Papīra displeja stendu izmanto ne tikai tirdzniecības centrā, bet arī displejā, bet vai jūs zināt tā lomu? Ja nezināt, apskatīsim papīra izstādes stenda lomu tirdzniecības izstādē caur pieciem attēliem.


1. Kabīne


Vai esat kādreiz pamanījis, ka jūsu kabīne nav ievērojama un vienkāršie materiāli tiek salikti kopā, izmantojiet to tikai kā stendu eksponātu izvietošanai? Faktiski tam nav jābūt netradicionālam. Tas ir jāapvieno tikai ar jūsu izstrādājumiem. Tas ir unikāls, bet harmonisks visā izkārtojumā. Ja tā ir liela un nozīmīga izstāde, papīra vitrīnu var pielāgot arī atbilstoši kopējam izkārtojuma stilam un izstrādājuma formai. Stends ir labāks, lai izceltu īpašības, lai stends kļūtu par tiltu starp jums un apmeklētājiem, nevis kā aizsardzības cietoksnis.

14

2. Dimanta izkārtojums


Dimantu izkārtojumi bieži piesaista vietējos klientus, un izsmalcināts dizains un apkopoti displeji ļaus šiem klientiem doties tieši uz jūsu kabīni, lai pieprasītu konsultāciju bez citām funkcijām, piemēram, traucējumiem un klejojošiem dimanta izkārtojumiem. Seksualitāte un piemērotība, ja jums jau ir skaidra orientācija uz klientu, varat pievienot funkcijas, kuru pamatā ir dimantu izkārtojums, un piesaistīto klientu kvalitāte parasti ir augstāka.


3. Tirdzniecības centra plānojums


Iepirkšanās centram līdzīga izkārtojuma izstrāde var palīdzēt paplašināt kabīnes telpu, tāpat kā ar spoguli jūsu istabā, savukārt ārējais ieskaujošais iestatījums darbojas kā pulcēšanās un ļauj izvairīties no pārāk lielas drūzmēšanās. Sniedziet viesiem klientiem labu pieredzi.


Nedrīkst aizmirst par zemes dizainu un ieklāšanu. Pirmais, kas apmeklētājiem būtu jāredz, ir jūsu izstādes papīra stends. Bet, kad viņi dodas uz konsultāciju gaitu, viņiem patiešām ir jāiet cauri jūsu teritorijai un jāļauj viņiem soli pa solim. Savam kabīnē papildus grīdai, ko nodrošina pasākuma norises vieta, varat pievienot arī paklāju vai citus materiālus, kas atbilst jūsu kopējam dizaina stilam.

32

4. Apgaismojums


Ļoti labu lomu spēlēs arī apgaismojuma efekts, kas vēl vairāk uzlabos izstādes papīra stenda atmosfēru un vienlaikus arī ielūguma lomu, tāpēc mēs varam smagi strādāt, lai koordinētu un palielinātu izstāde. Rāmja mazie izcēlumi.


5. Uzglabāšana


Ir jāpārvalda arī izstādes papīra stenda glabāšanas telpa. Netīrais izvietojums liks cilvēkiem vēlēties aizbēgt, kā arī izplatīs informāciju par uzņēmuma neprofesionalitāti un nesvarīgumu, tāpēc aprēķiniet izstādes papīra stendu glabāšanas vietu. Pēc tam transportējiet nepieciešamās preces uz norises vietu.