Mājas > Jaunumi > Saturs

Krāsu izvietošanas nozīme POP displeja statīvā

Sep 25, 2019

Krāsu izvietošanas nozīme POP displeja statīvā

Galvenais reklāmas papīra stenda noformēšanas apsvērums ir kartona displeja statīva izskats. Un vissvarīgākais izskats ir forma un krāsa. Jā, šodien padalīsimies ar krāsu izvietojuma nozīmi papīra vitrīnās.

Lielākā daļa cilvēku tirdzniecības centrā, izstāžu zālē, izstādē, veikalā, veikalā un citās apskates precēs veiks produktu apskatu, tikai apskatot visu tirgu, kas viņu acīs caurskatās, tikai tad, kad tiks konstatēts, ka prece viņiem patīk un vajag, paliks un uzmanīgi novēros.

Tāpēc problēma rodas, un mums ir rūpīgi jāapsver risinājums.

Aplūkojot krāsainos vitrīnas, patērētāji ir viegli noguruši un reiboni.

Saskaņā ar aptaujas datiem 86% patērētāju, pieņemot lēmumu par pirkumu, pievērsīs uzmanību preču krāsai un izskatam. Tātad, izstrādājot kartona POP displeju, izvēlieties krāsu, kas pēc iespējas atbilst precei.

201804281541491741225_看图王

Šeit ir dažas reprezentatīvas krāsas un to galvenā nozīme.

Dzeltens: jauns, optimistisks. Izmanto, lai piesaistītu uzmanību. Parasti to nevar izmantot kā galveno automobiļu piederumu galveno krāsu vitrīnu, un dzeltenajam rāmim jābūt saskaņotam ar citām krāsām.

Sarkans: enerģija. Sarkanās krāsas kartona displeja statīvs var radīt steidzamību un paātrināt sirdsdarbību. Veikalu augšdaļu un apakšu var izvēlēties, lai piesaistītu impulsīvus pircējus.

Zils: uzticamības un drošības sajūta. Tāpēc daudzas šosejas ir apzīmētas ar ziliem un baltiem vārdiem. Dziļi zilo un tumši zilo krāsu var izmantot, lai piesaistītu patērētājus, kuriem ir budžets.

Turklāt ir daži standarti krāsu izvietošanai.

1. Tādu pašu krāsu saskaņošana

Tāda pati krāsu atbilstība attiecas uz krāsas saskaņošanu ar vienas un tās pašas nokrāsas krāsu. Izmaiņas galvenokārt izpaužas kā vienas nokrāsas viegluma un tīrības maiņa. Tās pašas krāsas saskaņošanas kopējais vizuālais efekts ir vājš, un tā krāsu saskaņošanas forma kļūst ļoti spēcīga. Tas ir īpaši piemērots īpašu, privātu un individuālu tēmu attēliem, piemēram, unikālām un brīnumainām mikro ainām ar vienādu sarkanu krāsu.

Krāsu kombinācijas vienā un tajā pašā krāsu sistēmā, kas atrodas 15 grādu attālumā viens no otra, ir vienādas krāsas.

201804281542129910329

2. Līdzīga krāsu saskaņošana

Līdzīga saskaņošana attiecas uz krāsu saskaņošanas veidu ar līdzīgām nokrāsas krāsām. Gan kreisā, gan labā puse ir blakus esošās krāsu attiecības. Blakus esošo krāsu saskaņošanas vispārējā vizuālā izjūta ir vāja, un kopējais tonis ir ļoti saskaņots. Tas var tieši parādīt siltās un aukstās krāsas īpašības utt. Ir lietderīgi parādīt to pašu tipu, kā arī palīgdarbības, rezonanses, atbalss un harmonijas tēmu.

201804281542395545757

Krāsu kombinācija krāsu gredzena 45 grādu diapazonā ir blakus krāsu saskaņošanai.

3. Kontrasta krāsas saskaņošana

Kontrasta krāsas atbilstība attiecas uz krāsu konflikta krāsu fāzes izmantošanu krāsu saskaņošanā, piemēram, sarkanā un dzeltenīgi zaļā, sarkanā un zilā zaļā krāsā, tās raksturlielumi ir izteikts krāsu kontrasts, spēcīga krāsa, asāks kontrasts ar gandrīz krāsu kontrastu, pilns, viegli radīt satraukumu un aizrautību, kas piemērota nejaušības, primārā un lēciena tēmai.

Krāsu kombinācijas krāsu gredzena 120 grādu diapazonā ir saskaņotas krāsas.

Kontaktinformācija:

Shenzhen Jiechuang Displeja Izstrādājumu Co., Ltd.

JC Pop Displejs (HK) Co, Ltd.

Skype: display819

wechat / whatsapp: + 86-17318010796

Tīmeklis: www.displaystandpop.net

www.cardboarddisplay8.com

https://displaystandpop.en.alibaba.com