Mājas > Jaunumi > Saturs

Mūsu kartona JC POP DISPLAY globālā popularitāte

Aug 15, 2019


Kā mēs visi zinām, attīstoties sabiedrībai, cilvēki arvien vairāk pievērš uzmanību resursu saglabāšanai un resursu vides aizsardzībai. Kartona displeja plaukts parādās atbilstoši laikmeta tendencēm.


Vides aizsardzības koncepcija, kas bija populāra ārvalstīs, ir padarījusi kartona vitrīnas populāras visiem. Tās pielāgotās funkcijas ne tikai ir atrisinājušas pieprasījumu pēc produktu demonstrēšanas, bet arī uzlabojušas zīmola atpazīstamību.


Kartona vitrīnu izskatu var izdrukāt krāsā, kas ir lielisks reklāmas nesējs. Tajā pašā laikā kartona displejs atbilst stingrām vides aizsardzības prasībām, ir mazs svars, to var izkliedēt un salocīt, ietaupot transporta loģistikas izmaksas , var izmantot atkārtoti.Daudzi draugi var jautāt, kartona vitrīnas var nest? Vai sabruks? Protams, nē, papīra izstrādājumi var sasniegt negaidītus rezultātus. Rūpīgi izstrādājot inženierus, tie ne tikai ar īpaši lielu slodzi, bet arī ar neierobežotu radošumu.Bez tam, papīra vitrīnas aizstāja augstās izmaksas un koksnes un dzelzs izstrādājumu vienotību, ekonomisks un ārkārtīgi praktisks, ir kļuvis par katra tirgus, lielveikala un veikala spilgtu vietu.


Shenzhen JC POP Display Co, Ltd. kopš 2005. gada specializējas gofrētā kartona vitrīnu projektēšanā un ražošanā. (Mēs arī papīra iesaiņošanas kastes un maisiņus ražojam pašā sākumā, kad mūsu uzņēmums tika dibināts 1999. gadā), galvenie produkti ir pop vitrīnu stends 、 kartona grīdas displejs 、 kartona Totem displejs Kartona ratiņu kastes utt . Cenu konsultācija E-pasts: pop@displaystandpop.com .


Shenzhen JC POP Display Co., Ltd piegādā augstas kvalitātes iepakojumu Walmart, Disney, Mcdonald's, Samsung, Adidas.Piedāvājam arī kartona vitrīnas pasaules slavenajiem tirdzniecības centriem ārzemēs abroad, piemēram, Itālijas universālveikalā LARINASCENTE, Harrods, Francijas Galeries Lafayette, Bloomingdales universālveikals ...


Zemāk ir redzami mūsu kartona displeja izstrādājumi pasaules slavenajos veikalos.


pop cardboard display


customized cardboard display


paper cardboardVendija

E-pasts saziņai : pop@displaystandpop.com