Mājas > Jaunumi > Saturs

Atšķirība starp krāsainu un četru krāsu drukāšanu?

Oct 31, 2019


1. Četru krāsu jēdziens:

Normāla četrkrāsu krāsa attiecas uz parasto četrkrāsu drukāšanu: tas ir, drukāšanas process, kurā tiek izmantotas dzeltenas, purpursarkanas, ciāna primārās krāsas tintes un melna tinte, lai kopētu dažādu krāsu oriģinālu krāsas. Tā kā zilā un zilā krāsa ir līdzīga, četrās krāsās daudzās vietās ir populārs teiciens: melna, sarkana, zila un dzeltena. Četru krāsu druka ir pazīstama arī kā CMYK drukāšanas metode.

2. Punktu krāsu drukāšanas jēdziens:

Spotkrāsas attiecas uz punktkrāsu drukāšanu, kas attiecas uz oriģinālās krāsas kopēšanas drukāšanas procesu, izmantojot citas krāsas tintes, kas nav četras dzeltenās, fuksīna, ciānās un melnās krāsas tinte.

3. Atšķirība starp drukas un četru krāsu drukāšanu:

Spotkrāsu drukāšanas blokiem un četrkrāsu pārspiedumu blokiem ir dažādi krāsu vizuālie efekti.

Tintes, kas sagatavotas punktkrāsu drukāšanā, tiek iegūtas pēc krāsu samazināšanas metodes sajaukšanas principa, un krāsu spilgtums ir mazs un piesātinājums augsts - tintes krāsas plankuma krāsa parasti tiek iespiesta laukā, un daudzums tintes daudzums tiek atbilstoši palielināts. Kad drukas plāksnes tintes slānis ir liels, tintes slāņa biezuma izmaiņu jutība pret krāsas izmaiņām tiek samazināta, lai būtu vieglāk iegūt vienmērīgu un biezu drukāšanas efektu.

Krāsu bloki, kas iespiesti četrkrāsu drukāšanas procesā, sastāv no noteiktas procentuālās daļas, un drukājot punktus, ir stingri jākontrolē tintes slāņa biezums, ko ir viegli mainīt tintes slāņa biezuma un drukāšana. Procesa apstākļu maiņa izraisa krāsas intensitātes izmaiņas. Tirdzniecības vietu paplašināšanās pakāpes izmaiņas. Tas izraisa krāsas maiņu. Turklāt, tā kā jebkuras krāsas maiņa, kas veido krāsu bloku, mainās krāsu bloka krāsa, palielināsies tintes krāsas nevienmērības iespēja, tāpēc četru krāsu drukāšanas procesā iespiesto krāsu bloku nav viegli iegūst tintes krāsu. Vienveidīgs efekts. Ja nevarat izmantot daudzkrāsu mašīnu, lai vienlaikus pārdrukātu krāsu bloka krāsu. Krāsu maiņu ir viegli izraisīt arī tāpēc, ka ir grūti kontrolēt pusfabrikāta krāsu. Turklāt četru krāsu drukāšana ir substruktīvas krāsu absorbcijas un punktveida krāsu sajaukšanas apvienojums, un krāsu blokam ir augsts spilgtums un zems piesātinājums. Gaišo krāsu blokam tiek pieņemts četrkrāsu drukāšanas process, un tintes pārklājums ir zems, tintes krāsa ir blāva, un tai nav biezas sajūtas. Punkta leņķa dēļ ir neizbēgami, ka cilvēki izjutīs modeļa esamību.