Mājas > Jaunumi > Saturs

Atšķirība starp papīra un tradicionālajiem plauktiem

Sep 10, 2019


Papīra plaukti ir izgatavoti no iespiedpapīra, kas apvienots ar augstas stiprības gofrēto papīru, kā arī dažas POP palīgdetaļas, kas ir pietiekami, lai nēsātu preču vitrīnas. To izmanto veikalos, iepirkšanās centros, izstādēs un citās jebkura biznesa veida tirdzniecības vietās, lai piesaistītu klientus, reklamēt produktus un informēt par jauniem produktiem.Tajā pašā laikā uzlabot preču tēlu un uzņēmumu atpazīstamību uzņēmumiem.

QQ图片20190723092920

Pārvadāšanas ziņā, jo papīra plaukti nav tādi kā koks vai dzelzs, to var izkliedēt un sakraut pārvadāšanai, ietaupot daudz transporta loģistikas izmaksu, to var izmantot atkārtoti, un pārdevējs ir ērti izmantojis, pamestu pārstrādes nodaļu. , tt ir viena piektdaļa dzelzs rāmja un koka rāmja cenas, un ražošanas izmaksas ir zemas!

packing


Papildus tradicionālajai plauktu funkcijai papīra plauktus var izdrukāt ar izsmalcinātiem modeļiem. Lielveikalā, kad patērētāji saskaras ar daudzām precēm un viņiem nav iespējas sākt, papīra ap plaukti, kas izvietoti ap precēm, piesaista klientu uzmanību, ņemot vērā to jaunus modeļus, krāšņas krāsas, unikālas idejas un citas formas, kā arī uzticami un nepārtraukti sniedz patērētājiem informāciju par precēm, kam ir nozīme patērētāju piesaistē un viņu pirkšanas veicināšanā.Tāpēc, lai sasniegtu lielāku pārdošanas apjomu.


小201908071611535787408


Un tradicionālie plaukti ir izgatavoti no dzelzs un koka, plaukti ir apjomīgi, stingri, vienvietīgi, tradicionālie plaukti ir smagāki, apstrādes aspektā nav ērti, maksā daudz darbaspēka, vāji, talantīgi. Tajā pašā laikā tradicionālie plaukti ir samērā lieli, aizņem lielu platību, nopietni ietekmē ievietoto preču daudzumu un stilu. Arī pārdošanas apjomi ir kritušies.


 


Shenzhen JC POP Display Co Ltd ir uzņēmums, kas specializējas papīra vitrīnu ražošanā. Uzņēmumam ir pirmās klases uzlabotas drukas iekārtas un pilnīgas procesu iekārtas. Tai ir neatkarīga rūpnīca Longgangas apgabalā, Šenženā, Guandunas provincē, Ķīnā. Pašlaik uzņēmums piedāvā papīra stendus un iepakojuma izstrādājumus daudziem lieliem uzņēmumiem. Uzņēmumam ir neatkarīga R&D inovāciju komanda un dizaina komanda. Ja jūs neesat izmantojis papīra vitrīnu, uzņēmuma dizaina komanda varat izveidot papīra vitrīnu sava produkta reklamēšanai; ja esat izmantojis papīra stendu, uzņēmums var arī nodrošināt jūs ar produkcijas pārstrādi vai sniegt jums jaunu produktu piedāvājumu. Papīra demonstrēšanas stendu nozares kļūst arvien plašākas, un arī konkurence nākotnē pieaug. Bet, ja jums ir inovācijas, tad jūs esat konkurētspējīgāks! Papīra vitrīnu klienti labi uztver ar savām unikālajām funkcijām. Kā papīra displeja stenda pionieris - Shenzhen JC POP Display ar nepacietību gaida papīra ekspozīcijas stenda nākotni. Visi laipni aicināti sniegt komentārus un ierosinājumus!QQ图片20190910151417.jpg

Sazinieties ar mums : Vendija

Emai: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686

Web: www.displaystandpop.com