Mājas > Jaunumi > Saturs

Lielākais pārpratums papīra plauktu iegādē

Sep 20, 2019


Pēdējos gados papīra plaukti arvien vairāk un vairāk tiek izmantoti izstrādājumos, kas tiek demonstrēti iepirkšanās centros, papīra plauktiem ir lielākas ekonomiskās un pārvadāšanas priekšrocības nekā tradicionālajiem dzelzs plauktiem un koka stendiem, taču dažiem klientiem ir liels pārpratums papīra iegādē. plaukti. Kas tas ir?

Nevar noliegt, papīra plaukti ir lēti. Papīra plaukta priekšrocība ir liela ekonomiskā ērtība, taču tas ir izveidots, pamatojoties uz lielu daudzumu, tas nozīmē, ka tad, ja viena pasūtījuma daudzums ir lielāks, vienības cena ir ļoti lēta. Ja daudzums ir ļoti maz, piemēram, veido tikai dažus plauktus, papīra plaukta cenu priekšrocība pilnībā izzūd.Salīdzinot ar dzelzs plauktu un koka plauktu cenu priekšrocība nepastāv.Kāpēc tas tā ir? Tā kā papīra plaukta ražošanai ir nepieciešams drukāšanas process, drukāšanas procesā ir jāražo plēve, ps plātne, sāknēšanas izmaksas utt.

Piemēram, tradicionālais izkraušanas veida papīra plaukts, pirmās markas, kreisās un labās puses plāksne, apakšējās kastes četru lappušu iespiedmašīna, tikai sāknēšanas izmaksas nav mazākas par 3000 juaņām.Un arī pelējuma izmaksas nav mazākas par 2000 juaņām, sasummējiet šos kopā, ja veidojat 20 gab., neakumulējiet darbaspēka un materiālu izmaksas, tikai veidņu izmaksu sadalījums ir 250 juaņas par vienu komplektu, ja to apvieno ar darbaspēka izmaksām, materiālu izmaksām, iepakojuma izmaksām un tā tālāk, tad viens komplekts būs apmēram 300–400 juaņas , un tāda paša izmēra dzelzs displeja plaukta cena ir tikai aptuveni 200–300 juaņas, tāpēc klienti, kuri nesaprot ražošanas procesu, kliedz, kāpēc papīra plaukts ir dārgāks nekā dzelzs plaukts?


微信图片_20190918143000


Shenzhen Jiechuang Displeja Izstrādājumu Co., Ltd.   JC Pop Display (HK) Co., Ltd. vārdā

image003(08-29-09-07-52)

Lūdzu, konsultējieties: Vendija

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Web: www.displaystandpop.com