Mājas > Jaunumi > Saturs

Mūsu displeja priekšrocības izceļas no vienaudžiem

Aug 25, 2019


Displeja izstrādājumu uzņēmumiem ir sīva konkurence, tāpēc kā izcelties daudzos vienaudžos? Citiem vārdiem sakot, kāpēc mūsu uzņēmuma produktus vairāk iecienījuši vietējie pircēji, īpaši ārvalstu pircēji?

● Uzlabotas iekārtas : Kongsberg XP Auto sērijas griešanas mašīnas ieviešana - šī ir vismodernākā un pazīstamākā griešanas mašīna visā pasaulē.


image


Kongsberg XP Auto ir arī visātrākā griešanas mašīna šobrīd, ātrums var sasniegt 100 metrus minūtē. pilnīgi ir pietiekami daudz spēju uzņemties lielus pasūtījumus. Liela izturība, lai uzņemtu pop vitrīnu 、 kartona grīdas displejs 、 kartona totēma displejs 、 kartona ratiņu kastes.

● Inovatīvāki dizaini: JC Pop Display (HK) Co, Ltd katru gadu piedalīsies dažādās vietējās un ārvalstu liela mēroga izstādēs. Atbilstoši katra uzņēmuma un katras valsts vajadzībām atbrīvojieties no novecojušās un parādiet svaigi, dizaina izstrādājumi, kas labāk atbilst viņu prasībām. Nevienkāršā displeja statīva stilā produktus novērtē daudzi pircēji gan mājās, gan ārvalstīs.

小201908071611547289004

● Labāka kvalitāte nekā vienaudžiem: Izgatavota no gofrētās plātnes augstas stiprības un cietības, var konkurēt ar koka plauktiem un dzelzs plauktiem, mūsu pielāgoto stendu lielākā slodze var sasniegt aptuveni 100 kg.Un tas ir ūdensnecaurlaidīgs.


小201908071611535787408


● Intīmāki un pārdomāti pakalpojumi: apkalpojošais personāls ir pozitīvs , pacietīgs un profesionāls; ja klientiem rodas kādi jautājumi, mūsu apkalpojošie darbinieki palīdzēs to atrisināt neatkarīgi no pirms pārdošanas vai pēc pārdošanas, mēs palīdzēsim to atrisināt un nekad nevilksimies , lai katram klientam visu laiku būtu mierīgi.

JŪSU ZĪMOLS PAZĪMĒ SAVU EKRĀNU!

Laipni lūdzam konsultēties un pielāgot savus kartona displeju izstrādājumus.

Kontaktpersona: Vendija

Kontakti pa e-pastu : pop@displaystandpop.com whatsapp: 86 17302647686