Mājas > Jaunumi > Saturs

2016 priekšvēlēšanu kampaņā nav bijis viegls uz Amerikas musulmaņiem.

Jul 30, 2016

(CNN) 2016 priekšvēlēšanu kampaņā nav bijis viegls uz Amerikas musulmaņiem. Donald Trump, GOP prezidenta kandidāts ir ierosinājusi aizliedz imigranti no vairākuma musulmaņu valstīs. Bijušais House Speaker Newt Gingrich ierosināja vajadzētu izraidīt musulmaņi, kuri tic Shariah. Un bijušais Ņujorkas mērs Džuliāni teica, ka musulmaņi par federālās valdības terorismu noskatīties - noslēpumains un dažas teikt pārāk plašs saraksts - saraksts būtu spiesti valkāt elektroniskās aproces , lai uzraudzītu savu atrašanās vietu. Daudzi Amerikas musulmaņiem teica, viņi esmu sarūgtināts par demokrātu arī. Trešdienas vakarā, bijušais prezidents Bils Klintons teica, ka musulmaņi, kuri "naidu šausmas un brīvības mīlestība" "jāpaliek šeit," netieši daži teica, ka musulmaņi pilsonība ir atkarīga un īslaicīga.

  Laikā vienu GOP debates vēlu pagājušajā gadā, viena musulmaņu teica, ka vēlēšanas ir tāpat kā skatoties politisku Futbols - un Amerikas musulmaņiem nav spēlē vai nu komanda. Viņi ir futbols. Tātad Khizr Khan, nogalināto amerikāņu karavīrs, tēvs bija posmā pie Demokrātiskās Nacionālā konventa ceturtdienas vakarā un viņa kopiju Konstitūcijā padraudēja Trump, varētu gandrīz redzēt kolektīvu dūre sūkņa no musulmaņiem visā valstī. Lasīt vairāk "Man bija nosmakšanas atpakaļ asaras," teica Arsalan Iftikhar, grāmatas autors "grēkāžus: kā islamofobiju palīdz mūsu ienaidniekus un Threatens mūsu brīvību." " Tajā laikā, kad pieaug islamofobiju, pateicoties naidpilns demagogues, piemēram, Donald Trump, tas bija heartening redzēt Demokrātiskās partijas dot Ministru laikspraugai kritušo musulmaņu amerikāņu karavīru, kas retoriski cirta Donald Trump, saskaroties ar savu kabatas izmēra Konstitūcijas tēvu." Khan, kura dēls, armijas Capt Humayun Khan, 27, nomira no pašnāvību bombardēšanas Bagdādē pirms 12 gadiem, teica Trump novirzot priekšlikumu aizliegt musulmaņi iekļūšanu valstī traucētu viņa vēlu dēls no dienē armijā. Hanu, sākotnēji no Pakistānas, emigrē uz ASV 1970 no Apvienotajiem Arābu Emirātiem." Vai jūs kādreiz esat bijis Ārlingtonas kapos?" Khan lūdza Trump. "Aiziet paskatīties uz drosmīgs patriotiem, kas gāja bojā, aizstāvot America kapi - jūs redzēsiet visām ticībām, dzimumiem un tautību. Jūs esat ziedojis nekas un neviens." Jo grūtāks Trump Khan bija "pārstāv tik daudz Amerikas musulmaņiem, kas pārcietusi, kam smilšu kicked mūsu sejas pārāk ilgi," rakstīja Shahed Amanullah, mediju uzņēmēja un bijušais valsts departamenta padomnieks. " Dievs svētī hanu, kurš teica, ka tik daudzi no mums grib teikt,"tweeted Imam Suhaib Webb, populāra Vašingtonā, DC garīdznieks ar plašu šādu sociālo mediju. "Dievs svētī viņus un viņu dēls."

  Dievs svētī Khan, kurš teica, ka tik daudzi no mums vēlas teikt. Dievs svētī viņus un viņu dēls. #DNCinPHL

  — Suhaib Webb (@ImamSuhaibWebb) 29 jūlijs 2016

  "Esmu redzējis #KhizrKhan ir runas pāris reizes tagad" tweeted Wajahat Ali, žurnālists un rakstnieks. "Tas aizņem Desi musulmaņu tēvocis atgādināt, America, tās pamatvērtībām un brīvības," viņš piebilda, izmantojot terms of glāsts Dienvidāzijas vecākiem imigrantiem.

  Es esmu redzējis #KhizrKhanrunas pāris reizes tagad. Tas aizņem Desi musulmaņu tēvocis atgādināt, America, tās pamatvērtībām un brīvības. Pārsteidzošs.

  — Wajahat Ali (@WajahatAli) 29 jūlijs 2016

  Ali vēlāk piebilda, ka Khana meita tiesībās teica, viņš ir saglabājis šo Konstitūcijas kopija mēteļa kabatā, ilgi vien Beva viņu pazīst. Pat naktī, kad Hillary Clinton kļuva par pirmo sievieti pieņemt lielāko partiju prezidenta kandidatūru, Khana īsu runu bija "vislabāk un visvairāk vajadzīgi" laikā vai nu demokrātiska vai Republican valsts konvenciju, rakstīja katoļu intelektuālā Andrew Sullivan. "Ka tēvs atnesa savas Konstitūcijas kopija un pamāju Donald Trump, tas bija šī vēlēšanās Falkrema. Tas ir, ar ko mēs riskējam - apdraud cilvēks, kurš ir Konstitūcijas izpratne varēju apzvērēt, ka viņš aizstāv šīs valsts pamatvērtības." Bet arī Khana runas izsauc jauktas emocijas, dažiem Amerikas musulmaņiem teica. Daudzi ir dziļi skeptiski par amerikāņu militārisms un divpusīgs par parading savas Kopienas patriotismu. "Es domāju, ka tas bija neticami pārvietojas brīdis," teica Zareena Grewal, profesors jēlas universitātē un autors "Islāms ir ārvalstī." "Khizr un Ghazala Khan maksā gala cena un pūļa un kas mums mājās ar vienu no vienkāršākā, bet visspēcīgākais liecības pārcēlās pie DNC. Es aizkustināja viņu mīlestību pret savu dēlu un savu valsti un izaicinošs pārliecību, amerikāņu vērtībām." Tajā pašā laikā Grewal teica, ka viņa bija satraukta, ka pretkara dziedājumi bija apklusis Konventā, un viņa, tāpat kā daudzi Amerikas musulmaņiem, iebilda pret Irākas karu, kurā Khan dēls nomira. Pagājušā gada septembrī, četri Grewal ir ģimenes locekļi - visi nevainīgu civiliedzīvotāju - miris amerikāņu vadīto airstrikes Mosula, Irāka." Es ceru, ka joprojām ir istabas DNC pretkara kilometrus, piemēram, sevi. Un es brīnos, ja Amerikas musulmaņiem, kuri ir anti-kara pacifisti, var uzskatīt par patriotisku, vai mēs gribam tikai musulmaņi ir mierīgas, kad viņi iebilst pret terorismu, bet nevis tad, kad viņi iebilst pret vardarbīgu ASV ārpolitika, ieskaitot hawkish politiku Clinton pārāk bieži vien atbalsta,"teica Grewal. Dilshad D. Ali, kurš kā vadošais redaktors musulmaņu kanāls pie Patheos.com Aizvērt cilnes turpina amerikāņu musulmaņu sarunas, teica šorīt viņa dzirdes, turpinot nosodījumu Irākas un Afganistānas invasions un jauktas emocijas par slavē Khan ģimenei par viņu dēla pakalpojumu strīdīgu kara. "Bet es esmu arī dzirdes daudz [n. Khan] un viņa pastāvīgo atbalstu klajā ar Trump. Un daudz skumjas, ka musulmaņi neizdodas pierādīt, ka tie ir "labu amerikāņiem"."