Mājas > Jaunumi > Saturs

Texas tiesnesis OKs kompromisu par vēlētāju tiesībām, ID

Aug 11, 2016

Pasūtījumu mīkstina Texas strīdīgs vēlētāju ID likumu federālā apelācijas tiesa pagājušajā mēnesī konstatēja rasistiski diskriminējošas. Likums prasa vēlētāji, lai parādītu vienu sešu veidu valsts izsniegtas foto ID, piemēram, vadītāja licences vai pasi, un varēja doties līdz 600.000 Texas vēlētājiem bez pienācīgu identifikāciju šajā rudenī prezidenta vēlēšanās, pretinieki apgalvoja.

Saskaņā ar apstiprināto vienošanos, vēlētāji var uzrādīt alternatīva veida identifikācija, piemēram komunālo pakalpojumu rēķinu vai valdības izvēles, kas parāda vēlētāja vārds un adrese. Nolīgums ļauj vēlētājiem izmantot foto ID, piemēram, vadītāja licences vai personas identifikācijas karte no jebkuras valsts, vai nav beidzies.

Tomēr ir vēl nepieciešama, lai lietotu tos vēlētājus, kuri ir viens no sešu veidu foto valsts izsniegtas ID, vai ir iespēja saņemt vienu.

Valsts arī būs tērēt $2,5 miljoni pūles, lai informētu par izmaiņām vēlētāju laiku early balsošanas un vēlēšanu dienā.

"Ir liels sajūtu reljefu šeit South Texas un Corpus Christi Kopienā, kas tūkstošiem vēlētāju nav jāuztraucas par to spēja balsot vēlēšanu dienā," teica Daniel G. Covich Covich Law Firm. Corpus Christi balstītu juridiskā firma bija iesaistīta lietā, kas sagrāba valsts uzmanība.

Strīdīgs vēlētāju ID likums tika ieviesti 2011, bloķēja Federālā apgabala tiesnesis 2012 un pēc tam stājas spēkā 2013. gadā, kad augstākā tiesa notrieca Balsošanas tiesību akts , kas bija prasījusi, Texas un dažās citās valstīs, lai iegūtu federālā apstiprināšanu galvenā daļa izmaiņas balsošanas. Challengers uzvarējis ik lieta tiesā kopš, bet likums palika spēkā.

Septiņpadsmit valstīm ir jauna balsošanas procedūras attiecībā uz novembra vēlēšanām, no kuriem daudzi tiek apstrīdētas tiesā. Daudzi prasa vēlētāji, lai parādītu foto identifikāciju, piemēram, Texas likumu. Citi mērķi noteikumus reģistrēšana, agrīnā balsošanas un pagaidu balsošanas, piemēram, plaša mēroga North Carolina likumu, kas izraisa apjukumu un āķu jedas marts ir primārā.

Plaša ierobežojumu jūnijā nāca uzbrukuma kā rasistiski diskriminējošu pirms ASV apelācijas tiesa trīs tiesnešu paneļa 4th Circuit