Mājas > Jaunumi > Saturs

S & P 500 pakāpēm jaunu noslēguma augstu

Jul 23, 2016

U.S. Krājumi beidzās augstākās piektdiena un S & P hit svaigu ierakstu augstas - tās Septītās šogad - diennaktī pēc pauzes Dow deviņas dienas uzvarētāju švīka beidzās.

Investori turpina analizēt ienākošo ceturkšņa ienākumi ziņojumus un izlaišanas pirmajā pastu-'Brexit' ekonomisko datuLielbritānijāun Eiropā.

Plašākā Standard & Poor ir 500 kāpusi 0,4 % jaunā noslēguma augstas 2175.03, savukārt Nasdaq composite tehnoloģiju biržas dominējošais ieguva 0,5 %.

Dow Jones industrial average, kas redzēja tā garākās dienas uzvarētāju švīka snapped ceturtdien vairāk nekā trīs gadus, beidzās 0,3 %.

ASV akciju tirgus ir bullish palaist kopš sākotnējā divu dienu sell-off pēc 23 jūnijsLielbritānijābalsošanai iziet eirozonai. Pirms ceturtdienas pullback, Dow un S & P 500 ir hitting ierakstu pēc, izņemdams savu iepriekšēju virsotnēm, iepazīšanās atpakaļ maijā 2015.

Pārsprieguma augstākaASV krājumi tika īstenota daļēji, pienācīgas sākuma līdz otrā ceturkšņa peļņa sezona, kā ziņojumi nāk no mazāk slikti, nekā sākotnēji baidījās. Ieiet piektdienas sesijas 103 krājumu S & P 500, kas ir ziņots par rezultātiem, 67 % ir rotāta rezultāti pārsniedz 63 %, ilgtermiņa vidējo saskaņā ar ieņēmumu skaitītāju Thomson Reuters. S & P 500 uzņēmumu kopējo ienākumu pieaugums tiek uztverti Līgumslēdzēju 3.3 % ceturkšņa, Thomson Reuters saka.

Papildus iegūt svaigu peļņa piektdien no zila mikroshēmu nosaukumi, piemēram, General Electric(GE) un papildināta Honeywell (HM) - abu uzņēmumu peļņa uz vienu akciju prognozes), Wall Street ir arī karsējot jaunu ražošanas datiem Eiropā un Lielbritānijā, vispirms šādiem datiem kopš tā saukto Brexit balsojums pagājušajā mēnesī.

GE akcijas samazinājās par 2 % un Honeywell, kas pazemināja tās 2016 ieņēmumu virzības, bija 2,4 %.

Kā gaidīts, sākotnējo pastu-'Brexit' datus noLielbritānijas bija vāja. Faktiski, tā saukto "flash" PMI datiem ApvienotajāKaralistē ar lielāku nekā paredzēts vājināšanos manīts ražošanas, pakalpojumu un kopumā composite indekss samazinājās visā kuģa.

Peter Rosenstreich, galvu tirgus stratēģijas Swissquote bankā nodēvējuši par "drūmo pastu-'Brexit' PMI lasīt" USA Today pastāstīja pa e-pastu, kas vāji datiem atzīmēti "no asāko pilieni UK PMI vēsturē."

Barclays jeb vāju PMI dati ApvienotajāKaralistē kā "saskaņā ar nenovēršamu lejupslīdi" tur.

Par bright side, ražošanas PMI datiem eirozonā nāca labāk, nekā gaidīts, ar plašu eirozonai papildināšanas cerības, tāpat kāVācijaunFrancija.

Londonā krājumi pieauga, tomēr kā FTSE 100 līdz 0.5 % amid svaigu cer, ka Lielbritānijas ekonomikai hit dos Anglijas bankas vēl vairāk munīcija sniegt papildu stimuls, lai tirgu un ekonomiku savā nākamajā sanāksmē politiku.

Krājumi Eiropā bija tirdzniecības praktiski nemainīgs, ar plašu Stoxx Europe 600 indeksa pie mazāk nekā 0,1 %. Akcijas pa nakti nokritaJapānā1.1 % un 0,2 % Hong Kong.