Mājas > Jaunumi > Saturs

Daži RFQ par papīra displeja statīviem

Oct 23, 2019

Daži RFQ par papīra displeja statīviem


Klientiem, kuri nav pazīstami ar papīra displeja stendu, vienmēr būs daudz šaubu par papīra displeja statīvu. Šoreiz mēs apkopojām dažus jautājumus, ar kuriem klienti bieži konsultējās, sagatavojām kopsavilkumu un vienlaikus atbildējām uz jums jautājumiem.

1. Materiāls

J: Kāda veida materiāls ir papīra displeja plaukts?

A: Parasti tiek izmantots videi draudzīgs gofrēts papīrs. Materiāla biezums tiek veidots atbilstoši ievietotā izstrādājuma svaram. Parasti to izmanto B-pit, E-pit, BE-pit gofrētam papīram, 300G vai 350G papīram.

2. Kravas gultnis

J: Vai papīra displeja statīvs ir patiešām stabils?

A: Pirms projektēšanas būvinženieris projektē struktūru, kas var izturēt svaru atbilstoši klienta izstrādājumam saskaņā ar mehānikas jēdzienu. Ja izstrādājums ir pārāk smags, mēs apsvērsim iespēju pievienot citus ne-papīra piederumus, lai uzlabotu nestspēju, piemēram, slīdņus, dzelzs caurules utt. Ja izstrādājums joprojām atrodas ārpus nestspējas diapazona, mēs iesakām izmantot papīra displeja statīvs.

J: Cik mārciņas es varu ielādēt? Cik mārciņas jūs varat atļauties?

A: Parasti dzelzs caurule var izturēt 5-8 kg un 2 dzelzs caurules 10-20 kg. Neviena dzelzs caurule nav 3-4kg.

3. Kalpošanas laiks

J: Cik ilgi papīra displejs parasti pastāv?

A: Ja nav ūdens un vandālisma, mūsu displeja plauktu var izmantot pusgadu vai ilgāk. Displeja statīva virsma ir pārklāta ar plēvi, lai nodrošinātu labu hidroizolāciju. Ja apakšdaļai jābūt ūdensnecaurlaidīgai, displeja statīva apakšpusē var pievienot PVC slēptu materiālu vai plastmasas stiprinājumu.

4. Izmaksas

Papīra plauktu izmaksas ietver ražošanas izmaksas, nodevas par pierādīšanu, nodokļus, nosūtīšanas izmaksas utt. Lielākā daļa klientu bažu ir vērsti uz šādiem jautājumiem.

J: Kāpēc jo lielāks ir pasūtījuma daudzums, jo zemāka ir produkta cena?

A: Daļa no papīra plaukta ražošanas procesa ir fiksēta maksa, piemēram, plākšņu izgatavošana, drukāšana, griezējs, sāknēšanas izmaksas utt., Kas nozīmē, ka nav atšķirības starp vienu un 100 fiksētajām izmaksām. Ja šīs fiksētās izmaksas sadala maziem daudzumiem, vienības cena ir augsta; kad tiek piešķirta liela summa, vienības cena ir zema.


J: Kā tiek iekasēta maksa par korektūru?

A: Sākotnējā pierādīšanas posmā jums jāiegulda vairāk darbaspēka un materiālo resursu, tāpēc saprātīgi iekasēsit noteiktu summu no pierādīšanas maksas. Tomēr, kamēr jūs veicat pasūtījumu, korektūras maksa tiks pilnībā atmaksāta.


J: Kā tiek aprēķinātas piegādes izmaksas?

A: Mēs esam atbildīgi par sazināšanos ar loģistikas uzņēmumu un produktu nosūtīšanu. Konkrētās izmaksas aprēķina loģistikas uzņēmums.


J: Kā jūs aprēķināt nodokli?

A: Atveriet īpašo PVN biļeti par 17%, maksa ir tikai 8 punkti.