Mājas > Jaunumi > Saturs

Tirdzniecības centra stenda punkts

Jan 08, 2020

Tirdzniecības centra stenda punkts


Papīra vitrīna ir viegla un videi draudzīga. Virspusē var pasūtīt dažādas reklāmas. Valodas un raksti var būt arī daudzās dažādās formās, taču trūkums ir tas, ka tie nav izturīgi. Man personīgi šķiet, ka iepirkšanās centros ir 40% dzelzs plauktu, 10% koka plauktu un 50% papīra plauktu. Šī ir saprātīga klasifikācija ekonomikas un skaistuma ziņā. Koncentrēsimies uz displeju un papīra vitrīnu īpašībām.


Pirmkārt, lai parādītu dažus papīra displeja stendus veikala izkārtojumā un lietojumprogrammā.

IMAGE-1802-L


Iesaiņojuma novietošanai parasti izmanto papīra stendus. Nav viegli ievietot dārzeņus un gaļu. Kā izvēlēties papīra vitrīnas? Pirmkārt, papīra vitrīnu augstums ir pielāgojams atkarībā no reģiona. Ķīnā saskaņā ar ķīniešu vidējo augstumu papīra stendu augstumam nevajadzētu pārsniegt 1,75 m, kas ir pārāk augsts, lai pircējs varētu izvēlēties un ievietot preces. Tirdzniecības centros papīra vitrīnas var novietot blakus, lai parādītu preces, mazus priekšmetus var novietot blakus plauktiem, un tos var novietot lielveikalu vidū, lai parādītu plauktus, lai parādītu preces. Papīra stendu dažādās pozīcijās arī papīra plaukta forma būs atšķirīga, un iztukšotajam papīra plauktam jābūt glītam un skaidram no abām pusēm. Papīra vitrīnas, kas atrodas stūros, ir skaisti jāpiestiprina pie izstrādājuma, un vienā pusē tām jābūt līdzenām, lai tās varētu ērti novietot. Kartona palešu displejam, kas novietots lielveikala vidū, ir jābūt pēc izskata, kas spēj piesaistīt klientus, un ir racionāli izstrādāts, lai klienti varētu redzēt preces neatkarīgi no tā, no kuras puses tās nāk.


Kopumā papīra vitrīnu humānais dizains var dot dzīvotspēju iepirkšanās centros, un tas ir pelnījis būt plauktu pirmā izvēle.