Mājas > Jaunumi > Saturs

Dažas izplatītas RFQ par kartona displeju stendiem

Dec 24, 2019

Dažas izplatītas RFQ par kartona displeju stendiem


1. jautājums: vai kartona displeja statīva svars var būt gofrēts?

A: cilvēki parasti ikdienā lieto kartonu, visbiežāk tie ir papīra raksti. Tas rada ļoti maigu sajūtu. Sapratīs tikai tie, kas nodarbojas ar šo jomu vai kuriem ir dziļa izpratne par šo aspektu. Ir daudz veidu gofrētās plātnes, ko izmanto dažādās dzīves daļās. Vissvarīgākais ir kartona iepakošana, un kartona displeja plaukts ir augstas stiprības gofrētā plātne. Tajā pašā laikā tas var sasniegt lielāku svaru, mainot displeja plaukta struktūru, un to var līdzsvarot ar koka gludekli.


Q2: Kādus materiālus izmanto gofrētu plauktu izgatavošanai?

A: Visbiežāk tiek izmantots gofrētais kartons, gofrētā kartona klasifikācija pēc gofrētā veida: A, C, B, E un to kombinācijas, piemēram: AB flauta, BC flauta, BBC flauta un tā tālāk. Klasificē pēc kartona slāņu skaita: divi kartona slāņi, trīs kartona slāņi, četri kartona slāņi, pieci kartona slāņi, septiņi kartona slāņi utt .; pēc gofrētā veida: U, V, UV forma; tagad tirgū ir vispārējs UV starojums; gofrēto kartonu var pārstrādāt, videi draudzīgus produktus. Lai rūpētos par papīra vitrīnu dažādošanu, tā ir populārāka patērētājiem un to bieži izmanto kopā ar citiem materiāliem, lai kartona displeja plaukti varētu nest vairāk jaunu modeļu.


Q3: Vai jūs varat izgatavot kartona displeja plauktu kā attēlus internetā?

A: papīra plauktu rūpniecībā vēl nav izveidots nozares standarts, daudzi uzņēmumi pēc pasūtījuma izgatavo pasūtījumu. Kad klienti maina piegādātājus, produktu attēls tiek parādīts daudzās rūpnīcas vietnēs. Ir grūti noteikt, vai tiek ražots stils, un produkta kvalitāte ir atšķirīga. Tātad attēli internetā nepārstāv ražotāju. Izgatavojiet šāda veida papīra plauktus.

0792

Q4: Es ļoti labi redzēju dizainu internetā. Vai jūs varat iegādāties man tādu?

Atbilde: internetā redzamie attēli: daži zīmē efektus; dažus no tiem ražo rūpnīca. Attēlā ir saistīta saišu informācija, un efekta attēls atšķiras no reālā kartona displeja statīva. Tas, ko vēlaties iegādāties, ir īsts kartona displeja plaukts, pēc tam rūpnīcā ir papīra vitrīna plaukts pēc tā izgatavošanas. Parasti uzņēmējdarbību nav atļauts nosūtīt, nodot vai pat pārdot. Kartona demonstrēšanas iekārta ir necienīga tikai tā, lai ražošanā izmantotu displeja plauktus. Var izmantot tikai vienu gadījumu, tas ir, neatkarīgu dizainu un atļauju citiem izmantot.


Q5: Vai kartona displeja plauktu var izdrukāt ar mūsu LOGO?

A: Uz gofrēto izstrādājumu virsmas tiek uzdrukāti kartona displeja plaukti, kurus var skaisti izdrukāt, lai tos varētu pievienot jebkura raksta drukāšanai.


6. jautājums: vai jūs varat to noformēt pēc mana pieprasījuma?

A: Pašlaik kartona vitrīnu plauktu industrija tiek pielāgota atbilstoši tirgotāju prasībām. Papīru ir viegli samitrināt un inventāru neveidot.


7. jautājums: vai jums jāmaksā par paraugu?

A: Vispārējā parauga situācijā ir jāiekasē saprātīga maksa par pieņēmumu par labu ticību kartona vitrīnas sadarbībai bez jebkādām izmaksām, tikai kādas depozīta paraugā, tad tā tiks atskaitīta no lielapjoma pasūtījuma. .


8. jautājums: vai jūs varat tos nosūtīt un salikt pēc tam, kad paraugs ir gatavs?

A: Tā kā paraugs iepriekš netiek izmantots, tas neizbēgami netiks salikts. Ražotājs sniegs atbilstošas ​​montāžas instrukcijas. Protams, kad jūs to nosūtāt un samontējat ērtībai, jūs varat atrisināt problēmu uz vietas, kad rodas problēmas.