Mājas > Jaunumi > Saturs

SAN DIEGO

Jul 11, 2016

1. Alex Bregman Houston Astros

Izskatījās pilnīgi izplaucis zvana Futures spēli, iznīcinājis beisbola bumbiņām, triple dubultā un vienotu, attiecīgi, viņa pirmie trīs at-bats Astros kavējās iekšējā laukumā izredzes. (Viņš popped veic ceturtajā, iespēja kļūt acīmredzot pirmais spēlētājs jebkad, lai sasniegtu nākotnes spēļu ciklam trūkst.)

Tomēr galvenokārt atsists līdz šim savā karjerā minor league, Bregman sākās pie trešās bāzes — pozīcija, kas visticamāk atspoguļo viņa labāko maršrutu lielie uzņēmumi, jo Astros Carlos Correa pie īstermiņa. Viņš veica pāris jauku lugas, arī pirmo reizi sākot slidens 5-4-3 dubultu spēli un vēlāk demonstrē labu klāstu un pašatvienojošās lēni cirtējs lādēšanas laikā. Viņš darīja taustīties sadalīti sikspārnis rullīšu pēc pārcelšanās uz atsists vēlāk šajā spēlē, bet Hei, Carlos Correa atskaņo īsu.

Arī vērts pieminēt: Bregman ir 1.019 OPS šosezon visā klasē AA un AAA play. Viņš izskatās gatava.

2. Chih-Wei Hu, Tampa Bay Rays

HU nepieciešama tikai astoņi piķi nokļūt caur ideāls piektā. Viņš sita Ryon Healy, gan Dom Smith — puiši šeit par to trāpot pāris — un izsauc dažus patiešām utains meklē svārstības šajā procesā.

Vai tu zināji, ka Hu uzvārds ir fonētiski vienādi ar populāriem angļu vietniekvārds, kurā tā notiek, ir saistītas ar tautas Abbott un Costello skice par baseball Nu, tas ir.

Kartona papīra displeji