Mājas > Jaunumi > Saturs

Kartona displeja statīvu pirkšana

Dec 04, 2019

5 punkti, kas jāuztraucas, iegādājoties stendu no kartona


A. Tirgus.

Kartona displeja plaukti terminālī kā kluss reklāmas rīks, tāpēc ļoti svarīgi izvēlēties piemērotu papīra plauktu izstādi. Dažādām patērētāju grupām, produktu kategorijām, veikalā, kurā izvēlēties dzelzs, koka vai papīra plauktu izmēru. Ja gaisma tiek izmantota produktu parādīšanai, varat izvēlēties dzelzi, izturīgu; vēlaties izstādīt produktus un cerēt uz pārdošanas veicināšanu, lai piesaistītu patērētājus, protams, gofrēti displeju plaukti, kas ir arī ikdienas lietošanā, pārtika, rotaļlietas, apģērbs utt. Kāpēc nozare ir plaši atbalstīta.


B. Stils

Pēc terminālu pozicionēšanas tirgū kāds stils ir piemērotāks: ja ir grīdas papīra stends, vertikāls papīra displeja stends, displejs ar galvu uz augšu, galda displeja kaste, katram no tiem ir kaut kas īpašs. Ja jūs nevarat iegūt savas idejas, ražotāji var sniegt jums priekšlikumus, kuru pamatā būs produktu modelēšana, displeja vieta, lai parādītu atrašanās vietu, patērētāju grupas lielums, lai izstrādātu piemērotu papīra plauktu augstumu.
C. Kravnesība

Papīra plaukti atšķirībā no metāla vai koka, papīra plaukti ir pilnībā izgatavoti no papīra, un to nestspēja ir balstīta uz struktūras īpatnībām. Izvēlētais materiāls ir labāks par slikto materiālu. Papīra plauktu var pārkonfigurēt atbilstoši nepieciešamajiem nesošajiem izstrādājumiem, lai sasniegtu nepieciešamo kravas nestspēju.


D. Cena

Papīra displeja plaukti, papīra displeja plaukta cena, dažādas tehnoloģijas, struktūra, izmērs, cenu atšķirību skaits ir arī liels, lētus produktus parasti nav viegli iegādāties, iekārot lētus papīra pirkšanas plauktus noteikti ir problēmas, ja vēlaties izmantot Ļoti Par zemu cenu izgatavoti labi papīra plaukti, papīra plaukti rūpniecībā principā nav iespējami. Papīra plauktu īpašību dēļ daudzi reklāmas uzņēmumi, kartona rūpnīca, tipogrāfija, tirdzniecības uzņēmums var jums palīdzēt sasniegt produkciju, taču kvalitāte nav profesionāla ražotāju, nav pietiekami grūts, ir vispārējā disharmonija izskatu, tur esošo virsmu Notiek līme un citas parādības. Daudzi cilvēki domā, ka cena ir lēta, galu galā nemēģinot zaudēt, zemas cenas, lai kaut ko nopirktu, pārsteidzoši.E. Manufaktūra

Lai atrastu oficiālu sertifikātu par pilnīgu papīra plauktu rūpnīcas pielāgošanu, pamatojoties uz to produktu izvietojumu tirgū, uz papīra plauktiem, papīra vitrīnu ražotāji pieprasa programmas, kas ļauj rūpnīcām ieklausīties profesionālo ražotāju viedokļos, programma var racionalizēt attēls, kurā mainās vajadzība, neradīs tehnoloģiskas grūtības šīs tehnoloģijas darbībā, svarīgs atsauces faktors ir papīra plauktu rūpnīcas mērogs un kvalitāte, labi kredītpapīra plaukti, klienta iepriekšējs pirkums, vidējs termiņš tiek garantēta ražošana un pēcpārdošanas pakalpojumi, papīra plauktu uzņēmuma izdzīvošana, iepriekšējs nodrošinās jūs ar labiem produktiem un pakalpojumiem, Shenzhen WOW Display Industrial Limited. jākoncentrējas uz pielāgotiem papīra plauktiem 18 gadu garumā, nodomi jums katram izveidot papīra plauktu.