Mājas > Jaunumi > Saturs

Process no dizaina līdz ražošanai displejā

Jan 08, 2020

Papīra ekspozīcijas plaukts, lai sekotu līdzi, un dizaineri sazinās ar vēlākiem tirgotājiem pēc preču īpašībām, kuras paredzēts noformēt, galīgajam kopējam dizainam ir noteikts novitātes stils, visbeidzot, tas labāk noformē labāku ekspozīcijas rāmi, ļaujiet, lai izstādei būtu labāka izstādes telpa, displejs no dizaina līdz ražošanai iznāk tāds, ka bez pārāk lielām dekorācijām ir kļuvis par procesa mākslas darbu.


2802

Papīra ekspozīcijas plaukta mākslinieciskais tēls atspoguļo izstādes statīva garīgumu, padarot to par realitāti ar ļoti lielu pievilcību, lai krāsa cilvēkiem sniegtu tiešu iespaidu, lai mēs ātri tiktu piesaistīti, lai saprastu košo krāsu.


Papīra displejs ir plaši izmantots dažādos gadījumos, tirdzniecības centru lielveikalos un dažos preču publicitātes pasākumos var redzēt visdažādākos papīra eksponātu rāmjus, mums ir jāskatās uz displeju, kam vislielākā uzmanība tiek pievērsta, salīdzinot ar personību, un satriecošs displejs. skatīties, kā arī padarīt papīra ekspozīcijas statīvu var pilnībā radīt iespaidu cilvēku redzes laukā par grādiem, vienlaikus propagandējot uzņēmuma tēlu un produktus.


Praksē jūs varat redzēt, ka ļoti daudz papīra displeja plauktu ir veidots atbilstoši ļoti spēcīgai ietekmei un inovācijas izjūtai, lai cilvēkiem nodrošinātu cita veida labāku vizuālo efektu, atklātu rāmi vai pamatotu ievietot, saskaņā ar telpa displejam dara visu iespējamo, lai parādītu, parādītu arī to, kas ir mūsu spēkos.