Mājas > Jaunumi > Saturs

Pirkuma vietas stenda statīvs

Dec 10, 2019

Vai jūs joprojām uztraucat pirkšanas punkta (POP) stenda stendu?


Nostiprinoties cilvēku izpratnei par vides aizsardzību, pieauguma estētiskajām prasībām, budžeta izmaksām, lai samazinātu pēdējos gadus, arvien vairāk ražotāju ir izvēlējušies pārdot savus produktus gofrētās stendos, un šajā jomā darbojas arī šī nozare. laiku līdz ugunsgrēka izcelšanai, un arī jauktu maisu, tāpēc nozarē ir bijis daudz cilvēku no dažādām nozarēm, lai atrastu veiksmes maisu, galu galā, cik daudz ražotāju profesionāli ražo kartona vitrīnas? Estētiskās prasības palielināšanai, budžeta izmaksu samazināšanai, šī nozare arī šajā laikā ir ugunsgrēks, kura ir laba?

7039

Ar šiem jautājumiem mēs dodamies komentēt, kādi ražotāji var izgatavot tikai labas kvalitātes papīra plauktus? Kādiem jābūt īpašiem nosacījumiem? Šeit ir mana paša atvērtā Shenzhen JC Pop Display Industrial Ltd. izgatavotā kartona vitrīna daudzus gadus, lai kartona vitrīnu plauktu rūpnīcā veiktu vairākus nosacījumus:


1) Tik daudz stendu ražotāju, kāpēc ne katrs var izgatavot labas kvalitātes kartona vitrīnas? Viens no svarīgākajiem iemesliem ir tas, ka displeja plauktu struktūra ir sarežģīta. Konstrukcijas dizains ir POP displeja dizaina dvēsele, kur POP displeja forma mainās. Lai sasniegtu papīru, jau ir gofrētā kartona problēma, lai panāktu nestspēju, tāpēc konstrukcijas prasības ir augstas. Tātad, lai izgatavotu augstas kvalitātes gofrētu displeja plauktu, jābūt labam konstrukcijas dizainerim. Strukturālā projektēšanas programmatūra ir arī ļoti svarīga, un laba programmatūra var darīt vairāk ar mazāk, es personīgi domāju, ka CIMPACK ir labākais no visiem līdzīgiem programmatūras veidiem, jo ​​jūs varat iestatīt daudz saīsnes, to ir ērti lietot, bet CIMPACK ir viegli izmantot, divu nedēļu vispārējā prakse, kuru jūs varat brīvi izmantot.


2) Aprīkots ar automātisku datoru korektūras mašīnu, uzlabo korektūras efektivitāti, vienlaikus ievērojamas priekšrocības struktūras optimizācijā. Mēs parasti no parastā plaukta modeļa izmantojam tikai dienu, sarežģīti arī apmēram 2 dienas. Lielākā daļa no šīm dažām dienām lielāko daļu laika nevar atteikties no mašīnas veida, šai rūpnīcai nebija laika optimizēt struktūru, lietu izgatavošana nebūs ļoti laba, it īpaši, ja darīsit tos sarežģītos pāļu uzbūves veidus. redzēts.


3) Konstrukcijas dizaina kvalitāte tieši ietekmē izgatavotā displeja statīva kvalitāti. Kartons nav tāds pats kā koks, tā pārbaude izskatās pēc tā, kas tiek ražots, kartona vitrīnu pārbaude ir tāda, kad papīrs ir uzstādīts saplacināts, vispārējā efekta pierādīšana ir ļoti laba. Daudzi klienti jūtas labi, saņemot paraugu, bet parasti daži ražotāji samaksu maksā par atkritumiem, ne tikai efekta dēļ neizdevās sasniegt veikala displejus, bet arī ietekmi uz uzņēmuma tēlu. Patiesībā, izstrādājot POP displeja struktūru, jāņem vērā ražošanas procesa deformācijas, tas ir atkarīgs no rūpnīcas īpašnieka attieksmes, jo materiālu kvalitāte tieši ietekmē deformācijas lielumu ar plaukta slodzi. Tagad daudz citātu ar šo materiālu, izgatavošanu no zagtā materiāla, domā par veidiem, kā samazināt izmaksas, rada nedaudz vairāk, galu galā vairāk kaitējuma nekā laba. Tāpēc konsultējieties ar galveno klientu cenu, kas noteikti nav jūsu pasūtījums un kuram standartam jābūt uzkrītošam Qing.

4) ir norises vieta. Liela izmēra papīra displeja stendi - no 100 līdz 200 komplektiem konteinera ņemšanai - to var izdarīt vismaz 1000 kvadrātpēdas lielais laukums.


5) Kas attiecas uz ražošanu, ir svarīgi, lai būtu pieredzējis ražošanas direktors, jo ir vairāk gofrētu stendu piederumu, un direktors ir atbildīgs par katras daļas sakārtošanu un kvalitātes kontroli. Ja direktoram trūkst pieredzes plauktu izgatavošanā, tas tiks pilnībā aizsegts, jo līmes sausā kartona spiediens ir labs un cik liels spiediens, cik liels spiediens katru reizi ir ļoti īpašs. Ir arī nepieciešams, lai ražošanas laikā kāds veiktu kvalitātes kontroli. Ir liela rūpnīca, kas ir pirmā līnija vietējā tirgus attīstīšanai, bet arī veic salīdzinoši lielu, tas ir, nav kvalitātes kontroles, tagad ražotajam nav nekā kopīga ar rūpnīcas pieredzi.

2402

6) Ražošanas aprīkojums ir mazs, tas vienkārši ir aprīkots ar 1800 mm un 1200 mm lielu griešanas mašīnu, piestiprinātu bedru mašīnu un līmes mašīnu, kas var vilkt. Pastāv alus dēļu aprīkojuma komplekts, kas ir labāks, taču tagad lāzera die griešanas tirgus cena nav augsta, mēs parasti izmantojam griezumu ar lāzeru, jo lāzera griezuma efektivitāte ir augsta, mēs parasti nosūtām vairāk nekā 20 kvadrātmetrus uz die cut plāksnēm augs, Tikai viena diena, lai personāls būtu vismaz četras līdz piecas dienas. Apvienojumā ar augstas precizitātes lāzera griezumu, kas izgatavots no izstrādājuma, nekā vēl labāks korektors.


7) Kas attiecas uz profesionālu papīra plauktu rūpnīcu, ar iespiedmašīnu, kas ir meli, parasti tikai uz ārpusi, lai to izdrukātu. Kartona displeja plauktu daudzums nav liels, ar speciālu tipogrāfiju un tam paredzētu kartona līniju nav reāli.


8) Ražošanas procesa kārtība, uzņēmuma ražošanas process tieši neietekmēs piegādes laiku.