Mājas > Jaunumi > Saturs

Farmācijas iepakojuma nozares straujo attīstību konkrētā periodā uzturēt

Jan 26, 2015

Narkotikas kā īpašu produktu, valstī ir stingras prasības attiecībā uz tā iesaiņojuma, un pat īpašu zāļu iepakojuma materiāli ir īpašas prasības. Sastādītāji norādīja, ka veselība ir mūžīgo cilvēka vajadzībām, tāpēc, ka farmācijas nozari var uzskatīt par mūžīgo saullēkta nozares. It īpaši nākamo piecu līdz desmit gadu laikā pasaules farmācijas rūpniecība saglabās strauju attīstību, farmācijas iepakojuma šveicars arī straujas attīstības posmā.

Zemāk ir daži no farmācijas iepakojuma nozares konkrētas analīzes.

Pēdējos gados Ķīnas farmācijas iepakojuma ražošanas nozare ir saglabājusi gada pieauguma temps pārsniedz 10 % no sava IKP veidoja vairāk nekā 10 % no bruto produkcijas iepakošanas nozarei, farmācijas nozare ir augstāka nekā īpatsvars valsts kopējā rūpniecības produkcijas vērtību. Tomēr Ķīnas zāļu iepakojuma nozares vispārējo izturību vēl vāja, galvenokārt mazas, zemas vadības līmenī, lētiem produktiem lieks būvniecības nopietns trūkums, jaunu produktu izstrādi un piemērošanu jauno tehnoloģiju, kvalitātes standartus un sistēmas būvniecība ir vēl nav perfekta.

Dati liecina, ka valsts statistikas biroja farmācijas nozarē farmācijas produktu pārdošanas ieņēmumu līdz 2001. gada 1,924.39 miljardi juaņa 17,337.67 juaņa, vidējā gada barības pieauguma temps 22,12 % 2012. Lai apmierinātu strauji augošs tirgus, farmācijas uzņēmumi noteikti palielinās pievienoto izejvielas, lai paplašinātu ražošanas mērogu un produktu kvalitātes uzlabošanai iepirkuma farmācijas iepakojuma materiālu.

Īsi sakot, farmācijas uzņēmumi nodrošina kvalitatīvu, laba saderība ar narkotiku zāļu iepakojumu, farmācijas iepakojuma nozarē uzturēt strauju pieaugumu noteiktā laikposmā.