Mājas > Jaunumi > Saturs

Papīra palešu displeja statīvs

Nov 20, 2019

Papīra palešu displeja statīvs

Pirmkārt, papīra palešu displejā var pēc iespējas vairāk izvietot lielāku produktu daudzumu. Šādi ātri pārvietojami izstrādājumi parasti tiek pārdoti ātrāk, un papīra kaudze var ietaupīt laiku uz papīra.

Otrkārt, izmantojot četros stūros palīgmateriālus, piemēram, PVC, un pievienojot sportistu dzīvās darbības attēlus, tieši norādot uz patērētāja priekšmetiem un izstrādājumu piemērojamajiem cilvēkiem.

Caurspīdīgs PVC materiāls tiek izmantots, lai atvieglotu attēla saliekšanu, lai stūri netiktu deformēti, bet labākais vizuālais efekts ir slīpa trīsstūrveida korpuss zem PVC. Izmantojot šo mazo detaļu, displeja rāmja attēlu var spilgti parādīt.

QQ图片20191120144409

Tajā pašā laikā attēls norāda uz ziņu, un saules aizsarglīdzekļi, ko izmanto āra sporta cilvēki, noteikti uzlabos pretsviedru un saules aizsargfaktoru, tādējādi palielinot patērētāju uzticību produktiem.

Kopumā zilā papīra palešu displejs rada atsvaidzinošu un tīru sajūtu. Tāpat kā šīs ikdienas vajadzības, patērētāji dod priekšroku atsvaidzinošam un bez taukainam produktam.