Mājas > Jaunumi > Saturs

Papīra vitrīnas kļūst arvien populārākas

Oct 09, 2019

Papīra vitrīnas kļūst arvien populārākas


Pēdējo divu gadu laikā papīra vitrīna ir kļuvusi par universālu displeju. Gan ražotāji, gan priekšnieki ir apsvēruši papīra drukāšanas satura bagātību, intuitīvus vizuālos efektus, īpaši zemas izmaksas, elastīgu struktūru un ērtu transportēšanu. Un katru ceturksni pielāgoti dažādu veidu un zīmolu papīra stendi, neatkarīgi no tā, vai tie ir galddatori, komerciāli / superzemi, vai lieli pāļi, plaidēta papīra plaukti, saistīti papīra ekspozīcijas stendi, pārvietojamas papīra vitrīnas. Tie visi ir pielāgoti attiecīgajiem izstrādājumiem. Vides aizsardzības koncepcija, kas bija populāra ārvalstīs, papīra vitrīnas ir padarījusi populāru visiem. Pielāgotās funkcijas ir atrisinājušas pieprasījumu pēc produktu parādīšanas un uzlabojušas zīmola atpazīstamību.


Daudzi draugi jautās, vai papīra displeja statīva svars var būt? Vai tu būsi greizsirdīgs? Protams, nē, papīra izstrādājumi var sasniegt negaidītus rezultātus, un inženiera smalkais dizains ir ne tikai super smags, bet arī bezgala radošs.


Laikmetā, kad temps paātrinās un parādās jauni produkti, papīra vitrīna ir aizstājusi koka dzelzs augstās izmaksas un vienotību, kas kļuvusi par dažādu biznesu / superveikalu izcelumu. Padariet produktus sakoptākus un zīmola efektu dziļāk iesakņojiet cilvēku sirdīs.


Apskatīsim WOW pielāgotos papīra vitrīnas.