Mājas > Jaunumi > Saturs

Papīra displeja plauktam ir vairāk priekšrocību nekā vispārējam displeja statīvam

Sep 04, 2019


image Vides aizsardzība :


Kartona displeja plaukts atbilst vides aizsardzības koncepcijas prasībām visā pasaulē, kas ir viens no zaļajiem produktiem. Papīra vitrīnu var sadalīt vai pārstrādāt, kas pilnībā atbilst vides aizsardzības tendencēm dažādās valstīs. zaļais produkts arī vienkāršo eksporta un importa procesu, izvairoties no importa un eksporta pārbaudes procesa tāpat kā citi materiāli.


image


image Augsta kvalitāte un saprātīga cena:


Papīra displeja plaukts ir vienāds ar metāla displeja statīvu, koka displeja plauktu, stikla displeja statīvu utt., Bet tā elastīgā strukturālā funkcija un displeja publicitātes efekts ir labāks nekā citu materiālu vitrīna, un cena ir izdevīgāka nekā no citiem materiāliem.


image


image Elastīga un personalizēta:


Papīra displeja plaukts var pielāgoties pašreizējām straujo produktu maiņas tendencēm. Papīra displeja plauktu var pielāgot atkarībā no izstrādājuma lieluma, modeļa, struktūras un tā tālāk. Un papīra displeja lieliskais publicitātes efekts var parādīt produkta unikālo pusi. produkts.


image


image Reklāmas funkcija:


Papīra stendiem ir liela reklāmas vērtība.Pārdošanas procesā lielisks displeja plauktu reklāmas potenciāls ir svarīgs līdzeklis, lai patērētājus pārsteigtu ar produktiem.Izcils papīra vitrīna var atvērt lielāku lietotāju bāzi uzņēmuma produktiem.


拉玛147

image  Shenzhen JC POP displejs Co Ltd Ar visām produktu problēmām, tehnisko procesu un dizaina shēmu var iepazīties!

                    

 image Sazinieties pa tālruni: +86 17302647686 (Whatsapp numurs)


E-pasts: pop@displaystandpop.com


Web: www.displaystandpop.com