Mājas > Jaunumi > Saturs

Papīra displejs kā kosmētikas displeja priekšrocības

Mar 19, 2020

1.Komfortabls: jāveic kosmētikas termināla displejs, izvēloties līdzīgu displeja aprīkojumu, uz papīra tiek parādīts vieglākais, mazākais noņemamais vāks, tajā pašā kastē var uzstādīt pilnu papīra plauktu komplektu, nodrošinot, ka veikaliem tiek nodrošinātas ērtības. uzstādīšana uz kravas, tai ir nesalīdzināmas priekšrocības, ar kartona papīra displeja dibinātāju iesaiņojot standarta nodalījumu, var maksimizēt telpas izmantošanu, neizraisīt vietas ietaupīšanu loģistikas izmaksās, lai samazinātu savstarpējās sadursmes radītos zaudējumus, ko rada neregulāra kosmētika, nodrošinātu produkts ir jauks, nevis tikai uzglabāšanai, to vajadzētu viegli pārvietot.


2.Elastīga personība: pieaugot kosmētikas atjaunināšanas tendencei, ielādējot tos atjauninātos rīkus, lai papīrs parādītu elastības un lieliskas personības īpašības, saskaņā ar pielāgoto produktu var arī proteīnu uzņemt elastīgi, gudri sajaukt, ar atļauju izglītības attīstības tehnoloģija, radīt jauna stila kosmētiku, stipra ir brīvība.


3.Zaļa vides aizsardzība: papīra demonstrēšana atbilst starptautiskās vides aizsardzības organizācijas prasībām, pieder pie zaļās vides aizsardzības produkta, makulatūras demonstrēšanas plauktu var pārstrādāt, izšķīdinot celulozes rekonstrukciju, starptautiskā tendence, kas ir atbrīvota no importa un eksporta kontroles, vienkāršot procedūras, kosmētika ievēro arī zaļās vides aizsardzību, cilvēka un dabas harmonijas jēdzienu, tāpēc kosmētikā izmantotais papīra displejs atbilst The Times attīstības vajadzībām.

展架款式

4.Reklāma: papīra displeja reklāmas vērtība, ja mārketings ir valodas māksla! Pēc tam ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību izplatīt informāciju, tas ir, vizuālo mākslu! Vidējs veids, kā jūsu ziņojums patērētājiem tiek uztverts ar vis intuitīvāko vizuālo informāciju, ir POP reklāmas rīku papīra parādīšana papīra vitrīnas virsmu var noformēt saskaņā ar kosmētikas personības tekstu rakstīšanu un saukli, kas lieliski iespiesta papīra vitrīnā, lai atklātu kosmētikas šarmu, spēlētu mērķa rulli, proti, POP reklāmas priekšrocību raksts var parādīt publicitāti termināla celtniecības kosmētikas zīmols, uzlabot korporatīvo tēlu un radīt ļoti augstus pārdošanas apjomus.


5.Kvalitāte ir augstāka un lētāka: vērtība, ko papīrs rāda rāmim un radniecīgais metāls rāda rāmja rāmi rāda rāmi, kuru salīdzināt, tā darbība un parādītais efekts ir vienāds vai labāks, un tas var ar citiem materiāliem organiski sadarboties, lai izmantotu , bet radniecīgu materiālu produkts tomēr ir daudz zemāks par cenu.

展架款式1